Drevenákrajina.sk

Písací stôl, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,00 € 535.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený písací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Či už si v práci ceníte poriadok, alebo dávate prednosť tvorivému chaosu, potrebujete pohodlné miesto, kde si môžete sadnúť a sústrediť sa na svoje povinnosti. Drevený písací stôl Belluno Elegante, natretý teplou bielou farbou na vodnej báze, je na túto úlohu ideálny.

DREVENÁ DOSKA - široká vrchná časť, celá vyrobená z fínskej borovice, je nielen pozoruhodnou ozdobou nábytku, ale vytvára aj potrebný priestor na prácu.

TICHÉ ZATVÁRANIE - či už v pracovni alebo v detskej izbe, na recepcii alebo v kancelárii, všade sa snažíme, aby bol nábytok okolo nás funkčný a príjemný na používanie. Preto sme v sérií Belluno Elegante použili najlepšie zásuvkové jazdce Hettich s funkciou tichého zatvárania.

FRÉZOVANIE - kto by nesníval o krásnom nábytku, ktorý upúta pozornosť návštevníkov? Príkladom takéhoto nábytku je biely drevený písací stôl Belluno Elegante.

DEKORATÍVNA DOLNÁ LIŠTA - nábytok z bielej borovice zo série Belluno Elegante je zdobený frézovanou dolnou lištou. Spolu s ďalšími akcentmi vytvára krásny provensálsky štýl.

Štýlový dizajn písacieho stola a jeho pohodlné používanie

Drevený písací stôl je celý vyrobený z fínskej borovice, ktorej vlastnosti sú známe a oceňované po celom svete. V drsných škandinávskych podmienkach sú letokruhy stromu usporiadané veľmi blízko pri sebe, čo zaručuje výnimočnú tvrdosť dreva. Je oveľa odolnejšia a trvácnejšia ako bežne používaná ruská borovica. Stôl má dve symetrické zásuvky a skrinky s policami. Celok spája 5 cm hrubý vrch zdobený frézovanou rímsou. Na spevnenie konštrukcie v zadnej časti je tu ďalší priečny nosník, ktorý spája zvislé prvky stola. Vďaka tomu je tento kus nábytku výnimočne stabilný a zaručuje pohodlie počas dlhých hodín práce alebo štúdia a odpočinku. Stôl je zakončený vkusnými rukoväťami v starožitnej striebornej farbe.

Zásuvky majú mäkké zatváranie, ktoré zabraňuje ich hlučnému zatváraniu a pri zatváraní sa zásuvka aj sama vytiahne. Vďaka tomu sa veľmi ľahko používa, nemusíme sa starať o presné zatváranie zásuviek, pretože systém tichého zatvárania si to pamätá. S ohľadom na pohodlie pri používaní stola je tento systém k dispozícii aj vo forme bŕzd pre dvere skrinky. Brzdy sa predávajú samostatne: brzda - Belluno Elegante. Drevený písací stôl sa dokonale hodí k ostatným kusom nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom inej série.

Ako sa správne starať o písací stôl z masívneho dreva borovice

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha biely stôl prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku dbajte na to, aby ste nepoužívali drsné utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 155 cm
Výška 77 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 2 dvierka
Počet políc 2 police
Hmotnosť 40 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium