Drevenákrajina.sk

Posteľ, borovica, farba biela - dub, séria Marone Kids, rozmer 90 x 200 cm

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 379,00 € 379.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená posteľ z masívu borovice Marone Kids 90 x 200 cm

Hľadáte pevnú posteľ pre svoje dieťa? Chcete, aby sa Vášmu dieťaťu páčila a aby ho jeho dizajn rýchlo neomrzel? Nie je divu, že keď zariaďujete detskú izbu, chcete, aby nábytok vydržal dlhšie a dobre fungoval aj v izbe tínedžera. Zdá sa, že stojíte pred veľkou výzvou, ale nebojte sa, prichádzame Vám na pomoc.

Univerzálna veľkosť - posteľ Marone Kids z borovicového dreva je nábytok, ktorý sa dokonale hodí do detských a tínedžerských izieb. Celková šírka vrátane čela postele je 97 cm. Vďaka tomu sa zmestí aj do malej spálne. Môžete ju ľahko použiť aj ako jednolôžko pre dospelých, pretože jeho dĺžka je 206 cm. Výška nábytku je 62 cm.

Rustikálne frézovanie - opierka hlavy a čelo sú zdobené jemným frézovaním, ktoré podčiarkuje rustikálny štýl nábytku a dodáva mu jedinečný charakter. Okrem toho je horná časť opierky hlavy zdobená masívnym vyfrézovaným vencom, ktorý je charakteristickým prvkom série nábytku Marone Kids.

Posteľ sa predáva bez matraca a roštu, tieto produkty si môžete zakúpiť v našom obchode v sekcii: Rošty, Matrace.

Posteľ z borovice do detskej izby alebo izby pre tínedžera

Posteľ je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Materiál bol pokrytý voskom v bielom odtieni. Pokrytie farbou je na úrovni 75 %. Vďaka tomu sú vlákna a uzly viditeľné pod povrchom. Získate tak jedinečný kus nábytku, žiadne dva nie sú rovnaké. Vrchná časť, ktorá zdobí hornú časť čela postele, je v vo farebnom odtieni dubu. Kontrastný prvok narúša monotónnosť bielej farby a dodáva celému dielu originálny charakter.

Nohy postele sú mierne skosené, aby dodali celej konštrukcii ľahkosť. Nábytok však nestráca svoju stabilitu. Prázdny priestor pod posteľou môžete využiť tak, že pod ňu umiestnite textilné alebo prútené koše. Sú ideálne na uloženie detskej posteľnej bielizne alebo hračiek.

Ako sa starať o posteľ z borovicového masívu

Drevená posteľ Marone Kids 90 x 200 cm je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Prírodný materiál časom postupne starne, čo sa prejavuje viditeľnejšími sukami a kresbou dreva. To dodáva nábytku ušľachtilý charakter. Okrem toho sa v spálni šíri jemná vôňa prírodného dreva. Dbajte však na správnu starostlivosť - na čistenie používajte len vlhkú mäkkú handričku. Posteľ umiestnite na rovný povrch, mimo dosahu spotrebičov vyžarujúcich teplo.

Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby sa dal zostaviť sám. Súčasťou balenia je návod a montážne príslušenstvo.

Technické údaje

Šírka 90cm
Dĺžka 200cm
Materiál Borovica
Séria nábytku Marone
Farba Biela - prírodná borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 75%
Povrch Polomatný
Dokončenie Voskovanie
Hmotnosť 23,5 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium