Drevenákrajina.sk

Stôl rozkladací, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante, rozmer 93/150-197 cm

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 529,00 € 529.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený rozkladací stôl z masívu borovice Belluno Elegante

Drevený rozkladací stôl je symbolom. Hlavný kus nábytku, bez ktorého by sa miesto, kde žijeme, nemohlo nazývať domov. Je kľúčovým, ústredným bodom všetkých stretnutí, pretože tu sa prijímajú najdôležitejšie rozhodnutia, riešia problémy a oslavujú úspechy. Aby sme splnili Vaše očakávania, vytvorili sme rozkladací stôl Belluno Elegante. Nábytok, ktorého každý prvok je vyrobený s maximálnou starostlivosťou a dôrazom na detail. Ide o pevnú konštrukciu, ktorá úzko súvisí s celou sériou Belluno Elegante. Spolu s ostatným nábytkom z tejto série tvorí neoddeliteľný, súdržný celok.

PRÍRODNÉ DREVO - biely jedálenský alebo obývací stôl je vyrobený zo škandinávskej borovice, ktorá je odolnejšia ako ruská borovica.

STÔL - vďaka dodatočnému rozšíreniu možno stôl zväčšiť a zároveň poskytnúť viac priestoru na nedeľné rodinné stretnutia.

STABILNÉ NOHY - esteticky navrhnutý stôl v provensálskom štýle je nielen elegantný a prirodzený, ale aj odolný a pevný.

Borovicový rozkladací stôl na každú príležitosť

Pevná konštrukcia zaručuje odolnosť voči poškodeniu a umožňuje Vám užívať si vysnívaný stôl dlhé roky. Stôl sa dá rozložiť tak, že sa predĺži vrchná doska a pridá sa nadstavec vo vnútri, čím sa využiteľný priestor zväčší zo 150 cm na takmer 200 cm. Ak v najbližšej dobe neplánujete žiadne veľké narodeniny alebo stretnutia s rodinou a priateľmi, skladací stôl Vám poskytne pohodlie pri každodennom používaní.

Vďaka variabilným rozmerom ju môžete ľahko umiestniť do svojho bytu, či už ide o priestrannú jedáleň alebo prístavbu v byte. Má tiež jednoduchý systém skladania. Stôl môže ľahko rozložiť jedna osoba. Stačí zatiahnuť za jednu časť stolovej dosky a druhá časť sa automaticky rozloží. Celý stôl je vyrobený z fínskej borovice, ktorej vlastnosti sú známe a oceňované po celom svete. Rám a doska stola sú natreté ekologickou vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe RAL 9010 s neúplným krytím 85 %.

Stôl z masívneho dreva a starostlivosť oň

Drevený stôl sa dokonale hodí k ostatnému nábytku Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom iných kolekcií. Vďaka použitiu prírodných materiálov podlieha stôl z bielej borovice prirodzenému procesu starnutia dreva. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Stôl sa dodáva zabalený na palete s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 150/197 cm
Výška 75 cm
Dĺžka 93 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 39 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium