Drevenákrajina.sk

Stolička 01, buk, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 95,00 € 95.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená stolička z masívu buku so sedadlom v bielej farbe Belluno Elegante

Drevená stolička zo série Belluno Elegante je celá vyrobená z masívneho bukového dreva. Drevené stoličky sa vyznačujú veľmi pevnou konštrukciou. V kombinácii s ergonomickým dizajnom a precíznym spracovaním ide o pohodlný a veľmi odolný kus nábytku. Polohovateľné, pohodlné operadlo stoličky poskytuje vynikajúcu oporu pre chrbát a krk. Stabilné sedadlo stoličky v bielej farbe je veľké a široké a má optimálnu výšku, ktorá zaručuje pohodlie pre každého používateľa. Vďaka tomu budú drevené stoličky pohodlné pre všetkých členov Vašej rodiny vrátane detí a hostí.

Drevená buková stolička do jedálne

Stolička Belluno Elegante je natretá krémovým teplým odtieňom bielej farby. Farba na vodnej báze je neúplne krycia a jemne presvitá cez štruktúru dreva a suky. Viditeľná štruktúra dreva na nábytku zdôrazňuje originalitu a prírodný pôvod stoličky.

Drevený bukový nábytok do jedálne - najlepšia voľba

Masívne bukové drevo je veľmi tvrdý a odolný materiál. Nábytok z bukového dreva je investíciou na dlhé roky a pre niekoľko generácií vašej rodiny. Nábytok z masívneho bukového dreva sa vďaka svojej výnimočnej trvanlivosti nerozpadá, nekazí ani neznehodnocuje.

Ďalšou dôležitou výhodou je, že bývanie obklopené dreveným nábytkom je pre ľudí mimoriadne zdravé. Vďaka hygroskopickým vlastnostiam prírodného dreva má schopnosť absorbovať a uvoľňovať vlhkosť do okolia, čím reguluje vlhkosť vzduchu. Tým sa zlepšuje kvalita vzduchu v interiéri, čo má pozitívny vplyv na dýchací systém a zdravie obyvateľov.

Biely nábytok do jedálne

Drevený nábytok vždy dodáva interiéru klasickú eleganciu a je ukazovateľom vysokej kvality a dobrého vkusu majiteľov domu. Zároveň zútulňujú a otepľujú interiér. Biele drevené jedálenské stoličky sú moderné a nadčasové. Biele drevené stoličky dokonale doplnia ďalší nábytok z drevenej série Belluno Elegante. Hodí sa ku všetkým farbám, ako aj k minimalistickému bytu v čiernej a bielej farbe.

Technické údaje

Šírka 43cm
Výška 94cm
Hĺbka 44cm
Materiál Buk
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 9 kg
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium