Drevenákrajina.sk

TV stolík veľký, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 535,00 € 535.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Veľký televízny stolík z masívu borovice Belluno Elegante

V piatok večer pozvete svojich priateľov k sebe domov. Po večeri navrhnete filmový maratón. Prečo nie? Vyberiete si zoznam filmov, ktoré chcete sledovať. Pohodlne sa usadíte pred televízorom, na konferenčný stolík si položíte misku s voňavým popcornom a pustíte si film. Znie to povedome. Masívny a reprezentatívny TV stolík v obývacej izbe je nevyhnutnosťou. TV stolík z borovicového dreva zo série Belluno Elegante je tým najlepším riešením pre každého milovníka dobrého filmu.

DREVENÁ DOSKA - drevená doska v teplej bielej farbe vnesie do Vášho domova eleganciu a svojou jemnosťou poteší mnohých hostí.

FRÉZOVANIE - vkusne frézovaná horná časť a zásuvky odkazujú na provensálsky štýl.

TICHÉ ZATVÁRANIE - zásuvky fungujú na kvalitných bežcoch Hettich s tichým zatváraním, takže sa ľahko používajú.

DEKORATÍVNA DOLNÁ LIŠTA - odolná drevená spodná lišta je charakteristickým znakom tohto radu nábytku.

TV stolík do obývačky

Nespornou výhodou televízneho stolíka Belluno Elegante je jeho odolnosť. Ako si môžeme byť istí? TV stolík je vyrobený z fínskej borovice, ktorá je mimoriadne odolná voči poškodeniu. Nábytok je predovšetkým funkčný. Ideálne usporiadanie políc a hlbokých zásuviek to naznačuje. Veľkosť výklenkov umožňuje umiestniť do nich konzolu PS5, platne alebo prehrávač DVD.

Televízny stolík bol natretý bielou farbou v teplom bielom odtieni RAL 9010. Zásuvky sa pohybujú na vysokokvalitných bežcoch Hettich s mäkkým zatváraním. Tie znemožňujú zatváranie zásuviek

TV stolík z masívneho borovicového dreva je nielen odolný a praktický, ale má aj originálny dizajn. Belluno Elegante je jedinečný kus nábytku, ktorý nenájdete v každom obchode. Televízny stolík, rovnako ako ostatný drevený nábytok z tohto radu, sa vyznačuje jedinečnou krásou. Provensálsky dizajn to zaručuje. Jedinečné zdobenie, fenomenálne profilované pražce a nádherná vrchná doska nenechajú nikoho prejsť okolo nej s ľahostajnosťou. Ďalším bonusom je všeobecne žiadaná teplá biela farba. Rozžiari tmavý interiér a zútulní každú miestnosť. Teplá biela farba je jemne rozptýlená rukoväťami zo starého striebra.

Ako sa starať o nábytok z prírodného dreva

Vzhľadom na použitie prírodných materiálov podlieha TV stolík prirodzenému procesu starnutia dreva. V dôsledku toho budú kruhy a uzly časom viditeľnejšie. Nábytok je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % UV fixáciou. Vnútorná strana je bielená jedným náterom. Pri údržbe bieleho dreveného nábytku je potrebné dbať na to, aby ste nepoužívali hrubé utierky alebo kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Televízny stolík so zásuvkami sa zasiela v baleniach s návodom na montáž.

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 53 cm
Hĺbka 53 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet políc 1 polica
Hmotnosť 38 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium