Drevenákrajina.sk

Toaletný stolík, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 249,00 € 249.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený toaletný stolík z masívu borovice Belluno Elegante

Každá žena pozná ten príjemný zvuk, ktorý sa vznesie do vzduchu, keď zaklapnete veko krabičky s púdrom. A vedeli ste, že zásuvka toaletného stolíka Belluno Elegante sa zatvára rovnakým príjemným cvaknutím? Ak snívate o elegantnom a očarujúcom priestore len pre Vás, určite čítajte ďalej.

Biela farba stolíka - toaletný stolík Belluno Elegante sa vyznačuje jedinečnou bielou farbou, ktorá mu dodáva originálný charakter. Teplá biela farba tela je večná a veľmi krásna. Celok dopĺňajú štylizované kovové rukoväte vo farbe starého striebra.

Kompaktné rozmery - toaletný stolík je široký 93 cm a vysoký 85 cm. Jeho hĺbka je 44 cm. Vďaka tomu môžete ľahko zariadiť aj malú spálňu alebo šatňu.

Elegantný toaletný stolík v provensálskom štýle

Toaletný stolík Belluno Elegante bol vyrobený z masívnej fínskej borovice. Použitie tohto materiálu zaručuje odolnosť a pevnosť nábytku. Je natretý ekologickou vodou riediteľnou farbou s 85 % krytím. To znamená, že vlákna a uzly sú pod farbou stále mierne viditeľné. Viditeľná štruktúra dreva dodáva každému kusu jedinečný charakter.

Vrchnú dosku toaletného stolíka a čelá zásuviek zdobia jemné vlysy. Ich prítomnosť zdôrazňuje prepojenie zo sériou Belluno Elegante a dodáva jej provensálsky charakter. Okrem toho sú nohy toaletného stolíka navrhnuté tak, aby sa jemne zužovali smerom nadol. Vďaka tomuto riešeniu je borovicový toaletný stolík ešte ľahší. Treba však poznamenať, že táto úprava nemá vplyv na stabilitu nábytku.

Biely toaletný stolík a zrkadlo

V našej ponuke nájdete aj malé biele zrkadlo, ktoré bolo špeciálne navrhnuté tak, aby Vám umožnilo vytvoriť praktickú súpravu s toaletným stolíkom Belluno Elegante. Objednajte si sadu Belluno Elegante a vytvorte si očarujúci a harmonický priestor na starostlivosť o telo a líčenie.

Starostlivosť o toaletný stolík z masívu borovice

Pri výbere dreva na náš nábytok venujeme osobitnú pozornosť tomu, aby pochádzalo z racionálneho a udržateľného pestovania. Okrem toho náš nábytok natierame ekologickými farbami na báze vody. Môžete si tak byť istí, že toaletný stolík, ktorý bude zdobiť Váš interiér, bol vytvorený bez poškodenia životného prostredia. Ak chcete, aby vydržal, musíte sa oň starať. Vyhnite sa drsným hubkám a chemikáliám, ktoré poškodzujú povrch. Stačí Vám vlhká, mäkká handrička. Uistite sa tiež, že nábytok je umiestnený na rovnom povrchu, mimo vykurovacích zariadení. Drevený nábytok je navrhnutý tak, aby ste si ho mohli zmontovať sami, ale ponúkame aj montážne služby. Ak si ho chcete objednať, kontaktujte náš zákaznícky servis.

Technické údaje

Šírka 93cm
Výška 85cm
Hĺbka 44cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Hmotnosť 17 kg
Čas montáže 2 osoby 1-2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium