Drevenákrajina.sk

Toskania komoda biela

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 365,00 € 365.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

 

Komoda Toskania so zásuvkami, biela, masív z borovice

Biela komoda Toskania so zásuvkami je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Detailná špecifikácia produktu

Komody sú efektným a vysoko funkčným doplnkom každého interiéru. Poskytnú všetkým dostatok úložných priestorov pre perfektnú organizáciu a navyše aj hornú plochu, ktorá sa stane novým útočiskom pre všetky dekorácie, fotografie alebo gardénie. Jeden kus nábytku a toľko užitočných funkcií plní hravo.

Biela drevená komoda v štýle Provance

Áno je to ona. Keď zavriete oči a predstavíte si hlavne tú atmosféru francúzskeho vidieckeho domova, určite ju tam niekde uvidíte. Umiestnenú pri stene vedľa veľkej kanvy na mlieko a vysokých galoší pána domu. V tejto živej predstave je to už trošku ošúchané, pretože vidiecky život rozhodne nie je o prácu v zamatových rukavičkách. Ale na kráse jej to určite neubralo. Skôr tak naopak. Pravé drevo totiž vyzerá naozaj krásne aj vtedy, keď sa používa. Každý šrám dreveného nábytku a pridáva na originalite.

Nemusíte zrovna farmáriť alebo sa nachádzať na francúzskom vidieku, aby ste pocítili atmosféru Provance. Vďaka nášmu nábytku zo série Toskania si tento pocit vychutnáte v akomkoľvek interiéri. Či už bývate v byte, tehlovom domčeku alebo napríklad v originálne rustikálnej chalupe. Všade tam sa bude biela drevená komoda krásne vynímať a hodiť.

V spálni a tiež v izbičke

Ale tiež vo vašej obývačke alebo kdekoľvek inde. Nezáleží na tom, kam drevenú komodu umiestnite alebo čo do nej uložíte. V spálni urobí výbornú službu ako objemný bielizník, v obývacej izbe bezpečne uschová všetky dokumenty a ostatné vaše nevyhnutnosti. V detskej izbičke sa stane štýlovou, kvalitné zásuvkovú posteľou pre všetkých plyšáky, ktoré sa chcú schovať pred prachom. Je krásne a jemne frézovaná, prírodné ekologická vďaka použitému materiálu aj náteru a navyše je tiež úplne univerzálna.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Šírka 107 cm
Výška 83 cm
Hĺbka 42 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 3 zásuvky
Hmotnosť 27 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium