Drevenákrajina.sk

Toskania police biely/borovica

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 53,00 € 53.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená závesná polica Toskánsko

Polica do obývacej izby z dreva vďaka svojej dĺžke umožní vystavenie dekoratívnych predmetov sentimentálnej hodnoty, ako sú porcelánové figúrky, rastliny alebo fotorámčeky.

Polica je celá vyrobená z masívneho dreva fínskej borovice. Masívne drevo je najušľachtilejší a odolný materiál pre nábytok. Drevená polica Toskánsko je pevná, odolná a odolná. Nábytok z masívu stojí vďaka svojej vysokej kvalite viac ako nábytok z preglejky. Sú to však investície na niekoľko desiatok rokov, takže z dlhodobého hľadiska - ušetríte!

Horná časť police je pokrytá moridlom, ktoré umožňuje udržiavať teplý a príjemný odtieň borovicového dreva. Vďaka moreniu sa zviditeľnil aj prírodný vzor letokruhov a uzlov. Zvyšok police je pokrytý bielou farbou na vodnej báze s neúplným pokrytím, pod ktorou zostáva viditeľná prirodzená štruktúra dreva. Upevňovacie prvky police nie sú viditeľné, keď sú pripevnené k stene.

Dizajn police Toscana kombinuje jednoduchosť a nadčasovú eleganciu, ktoré charakterizujú všetok drevený nábytok. Policu je možné zladiť s akýmkoľvek interiérom zdobeným v akomkoľvek štýle. Hodí sa do obývacej izby v rustikálnom alebo provensálskom štýle, rovnako ako do škandinávskeho a minimalistického interiéru.

Masívne borovicové drevo - vlastnosti

Drevo fínskej borovice má schopnosť absorbovať vodu a uvoľniť už do životného prostredia. Nábytok z masívneho borovicového dreva bude mať teda pozitívny vplyv na mikroklímu v miestnosti. Borovicové drevo má tiež elektrostatické vlastnosti, vďaka čomu nepriťahuje rach na povrch nábytku. Nábytok z borovicového dreva je skvele vybraný pre ľudí alergických a spotrebiteľov, ktorí oceňujú kontakt s prírodou a vysokou kvalitou.

Fínske borovicové drevo bolo získané zo zodpovedných zdrojov - racionálne obhospodarovaného lesa s ohľadom na prírodné prostredie.

Starostlivosť o policu udržujte mäkkou suchou handričkou z mikrovlákna. Drevený nábytok nemal by sa nachádzať v blískosti tepelných zdrojov a  radiátorov taktiež by nemal byť vystavený priamo UV žiareniu.

Technické údaje

Farba Biela-borovica
Materiál Fínska borovica
Séria Toskánsko
Farebné krytie 85%
Šírka 17 cm
Výška 22 cm
Dĺžka 120 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium