Drevenákrajina.sk

Toskania posteľ 140cm biela

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 765,00 € 765.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Posteľ Toskania 140 so zásuvkami z borovice, masív, biela, 140 x 200 cm

Biela drevená posteľ s úložným priestorom je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Rošt a matrac, nie sú súčasťou postele.

Detailná špecifikácia produktu

Úloha ? Navrhnite prosim vysoko praktickú manželskú posteľ. Musí byť pevná a taktiež odolná. Samozrejme vyrobená z pravého originálneho prírodného dreva. Nechajte dostatočný priestor pre tiché zásuvky. Alebo lepšie počkajte. Radšej tie zásuvky urobte integrované. Aby boli priamou súčasťou postele a neprášilo sa tak na ne. To určite bude najlepšie. A nezabudnite na to, že posteľ musí byť tiež krásna a pohodlná. Aby priamo nabádala k uloženiu sa k príjemnému spánku. Splnené.

Krásna, biela posteľ plná romantiky

Už chýbajú len svieže plátky ruží na bielej plachte. Tento dokonalý design sa naozaj podaril. Všetky krivky spolu krásne ladia. Oblúky pekne zjemňujú celý projekt. Dve kvalitné zásuvky z každej strany postele nie sú len vysoko praktickým pomocníkom pre uloženie posteľnej bielizne. Vytvárajú tiež rozkošný a zaujímavý dizajn. Vďaka svojej šírke môže výborne slúžiť aj ako priestranné jednolôžko. A kto vlastne povedal, že romantika je len pre dvoch? Horúci bylinkový čaj na nočnom stolíku, tlmené svetlo dopadajúce zo stolovej lampičky, huňaté ponožky, mäkká perina a v ruke obľúbený román o veľkej láske. Romantika môže mať určite mnoho podôb.

Nábytok spoľahlivo na dlhé roky

Vyberajte si dôkladne a poriadne. Náš nábytok s vami vydrží naozaj veľa rokov. Vďaka materiálu, ktorým je originálna odolná fínska borovica, a tiež vďaka veľmi kvalitnému spracovaniu. Posteľ s vami vďaka svojej šírke môže prejsť rôznymi etapami vášho života. Najprv vám bude robiť spoločnosť v prvom samostatnom bývaní, časom sa môže stať posteľou na príklad pre hostí a potom ešte poslúži vašim deťom.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 147cm
Výška 99cm
Dĺžka 217cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium