Drevenákrajina.sk

Toskania posteľ 160cm biela

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 855,00 € 855.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Posteľ Toskania 160 so zásuvkami z borovice, masív, biela, 160 x 200 cm

Biela drevená posteľ 160x200 cm s úložným priestorom je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Rošt a matrac, nie sú súčasťou postele.

Detailná špecifikácia produktu

Čo je srdcom spálne? Tak, asi nikto nebude tipovať  šatníková skriňa, komodu alebo nočný stolík. Hoci aj tieto kusy nábytku sú pre pohodlné bývanie nevyhnutnosťou, srdcom spálne určite vždy zostáva posteľ. V prípade manželskej spálne je to samozrejme posteľ manželská.

Až 160 centimetrów pre vaše pohodlie

Táto šírka už vypovedá o plnohodnotnej manželskej posteli, kde obaja partneri majú svojich 80 centimetrov plochy pre seba. Aj keď vieme, že mnohokrát ani toľko miesta nie je potrebné, pretože k milovanej osobe chceme mať určite vždy čo najbližšie, predsa len sa táto šírka odporúča pre pohodlné spanie. Pohodlie býva spojené s kvalitou. Biela posteľ zo série Toskania je rovnako ako ostatné kusy zo série vyrobená z kvalitného dreveného materiálu. Tým materiálom je originálny masív fínskej borovice. A všimnite si, že toho materiálu na našej posteli nie je práve málo. To tiež vypovedá o ohromne vysokej pevnosti spojov a s tým súvisí dlhá životnosť postele.

Všimli ste si krásnych zásuviek? Sú hneď štyri. A sú ozaj hlboké. Uschováte do nich trebars aj posteľnú bielizeň. Alebo obľúbené knižky. Alebo tajné dobroty na maškrtenie pred spaním. Vieme o tom, že to nie je zdravé, ale kto by odolal. A radosť je pre život predsa prinajmenšom taká dôležitá a vážna ako zdravie.

Zdravé mikroklíma pre vás

Všetky naše drevené postele ho ponúkajú. Ani táto nie je žiadnou výnimkou. Spánkom trávime značnú časť našich životov. Preto by sme mali nábytok do spálne voliť tiež s ohľadom na kvalitné a zdravé materiály. Originálne borovicové drevo je natreté vodou riediteľnou farbou. To mu umožňuje správne dýchať. A vám tiež umožní.

 


Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať  navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

Technické údaje

Šírka 167 cm
Výška 99 cm
Dĺžka 217 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Počet zásuviek 4 zásuvky
Hmotnosť 77 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium