Drevenákrajina.sk

Toskania posteľ 180 biela

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 889,00 € 889.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

 

Posteľ Toskania 180 so zásuvkami z borovice, masív, biela, 180 x 200 cm

Biela posteľ Toskania 180x200 cm s úložným priestorom je vyrobená z dreva je to odolná fínska borovica, pevnosť a lesk si zachová počas dlhých rokov.

Väčšina nábytku je dodávaná v rozloženom stave spolu s príslušenstvom a stručným návodom na zostavenie. Sme schopní a ponúkame vám tiež službu montáže nábytku.

Rošt a matrac, nie sú súčasťou postele.

Detailná špecifikácia produktu

Biela drevená posteľ pre vaše krásne snívanie. Nezáleží na tom, či ste schopní snívať s otvorenými očami alebo k tomu potrebujete spánok. Naša manželská drevená posteľ skvele poslúži dennom snílkom aj pragmatickým hlavám. Pretože každá z nás potrebuje kvalitný a ničím nerušený spánok. To je čistý fakt, na ktorom sa zhodnú určite všetci bez rozdielu.

Pre dobrý spánok vo veľkorysom priestore

Niektorým stačí k pohodliu úzky priestor a niekto naopak celú noc cestuje po posteli z jedného okraja na druhý. Ak neviete iste, ku ktorému táboru patríte, vyberte určite túto najširšiu drevenú posteľ. Tým nič nepokazíte. A navyše čím širšia posteľ, tým viac sa do nej vlezie tých úžasných dekoračných a moderných vankúšov, na ktorých si cez deň pohovíte s obľúbenou knihou v ruke a pred spaním ju schováte do jednej zo štyroch integrovaných zásuviek. Tiché zásuvky sú veľmi kvalitné. Takže nikoho nevzbudíte ani vtedy, keď do nich budete večer schovávať trebárs tú obľúbenú knihu. Alebo keď si jeden ten dekoračný moderný vankúšik o polnoci zase vytiahnete, pretože sa rozhodnete, že ho dnes jednoducho potrebujete aj na spanie.

Drevo, je ten najlepší prírodný materiál

Určite nielen pre hrejivý pocit, že robíte niečo pre planétu. Ale tiež preto, že pre prirodzený a pokojný spánok sú najvhodnejšie prirodzené materiály. Originálne borovicové drevo totiž krásne prevonia spálňu. Hoci jeho očarujúca vôňu časom prestanete vedome cítiť, pretože si na ňu zvyknete, napriek tomu tam bude každú noc s vami. Svoje telo neoklamete ono vždy spozná, čo je pre neho najlepšie.

Pozor upozornenie: Výberom dreveného nábytku vyrobeného z prírodného masívneho dreva, je potrebné vziať do úvahy aj jeho prirodzené naturálne procesy starnutia a skutočnosť, že svoje sa časom stávajú viac viditeľné. Pri ošetrovaní dreveného nábytku je dôležité venovať pozornosť čistiacim prostriedkom - nie je vhodné používať hrubé kuchynské hubky ani čistiace prostriedky, ktoré v dôsledku môžu drevenému povrchu uškodiť alebo spôsobiť jeho odfarbenie. Odporúčame používať navlhčenú, mäkkú, jemnú handričku. Vyvarujte sa tiež umiestňovanie dreveného nábytku na slnkom exponovanom mieste a tiež v blízkosti vykurovacích zariadení.

 

Technické údaje

Šírka 187 cm
Výška 99 cm
Dĺžka 217 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Počet zásuviek 4 zásuvky
Hmotnosť 83 kg
Čas montáže 2 osoby 3-4 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium