Drevenákrajina.sk

Toskania regál biely/borovica

Dostupnosť: veľké množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 365,00 € 365.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Borovicová knižnica Toskánsko biela škvrna

Drevená knižnica do obývacej izby Toskánsko

Veľká drevená knižnica Toskánsko má 4 hlboké, otvorené police. Môžete ho použiť v obývacej izbe ako kus nábytku na uloženie kníh alebo dekorácií. Dobre poslúži aj v spálni, kuchyni alebo jedálni. Horný a spodný okraj nábytku je zdobený ozdobnými rezákmi, ktoré odkazujú na povrchovú úpravu provensálskeho a rustikálneho nábytku. Spodný panel opticky odľahčuje pevnú štruktúru nábytku.

Knižnica do obývacej izby Toskánsko je vyrobená výhradne z masívneho borovicového dreva. Celok nábytku bol natretý na bielou ekologickou farbou na báze vody s neúplným pokrytím. Na dreve je viditeľná prírodná štruktúra - vzor letokruhov a uzlov. Horný okraj stojana je pokrytý moridlom, vďaka čomu si zachováva prirodzenú farbu borovicového dreva.

Drevený nábytok do obývacej izby a ďalších miestností

Vďaka kúzlu prírodného dreva a jednoduchej forme, rozbitej dekoratívnym frézovaním, sa biela knižnica z dreva hodí do rôznych miestností a aranžmánov. Fungovať bude v populárnom škandinávskom štýle, ktorý sa zameriava na biely nábytok a pravé drevo. V provensálskom štýle dominuje aj drevený biely nábytok do jedálne a kuchyne. Knižnica Toskánsko perfektne doplní dekor minimalistickej spálne aj útulnej rustikálnej kuchyne plnej kvetov a ľudových dekorácií.

 

Cenné vlastnosti borovicového nábytku

Borovicové drevo má hygroskopické vlastnosti, vďaka čomu nábytok z neho pomáha regulovať hladinu vlhkosti v miestnosti. To sa prejaví na vyššej kvalite ovzdušia a lepšom zdraví členov domácnosti. Borovicové drevo má tiež elektrostatické vlastnosti, čo znamená, že povrch nábytku z borovice nepriťahuje prachové častice cirkulujúce vo vzduchu. Vďaka týmto vlastnostiam je borovicový nábytok hypoalergénny a ľahko sa čistí.

Nábytok z masívu je veľmi pevný, odolný. Nákup dreveného nábytku je investícia na dlhé roky. Aby ste si čo najdlhšie užívali svoju krásu, nábytok by nemal byť umiestnený v blízkosti zdrojov tepla, napríklad radiátora. Nábytok z masívnej borovice by sa mal čistiť mäkkou suchou handričkou.

Technické údaje

Šírka 97,8 cm
Výška 192 cm
Hĺbka 39,4 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Toskania
Farba Biela - medová borovica
Farebný odtieň RAL 9003
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Počet políc 4 police
Hmotnosť 24 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium