Drevenákrajina.sk

Toskania regál morený

Dostupnosť: posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 326,00 € 326.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Priestranná drevená knižnica do obývacej izby

Elegantná knižnica do obývacej izby z kolekcie Toskánsko vám vďaka štyrom priestranným poličkám umožní esteticky uložiť knihy, časopisy alebo doplnkový riad. Police sú otvorené, takže môžete vystaviť ozdobné predmety, fotografie v rámoch, obľúbenú kolekciu skla alebo porcelánu.

Drevená knižnica Toscana je zdobená charakteristickými frézovanými vencami. Horný veniec svojou estetikou odkazuje na provensálsky a rustikálny nábytok. Vďaka tomu je dizajn nábytku rozmanitejší a atraktívnejší. Vďaka spodnému panelu sa zdá, že pevná konštrukcia stojana je ľahšia.

Knižnica je vyrobená výhradne z masívneho dreva, získaného ekologickým a zodpovedným spôsobom z fínskej borovice. Drevo prešlo procesom farbenia, ktoré ho chráni pred škodlivými faktormi, ako je UV žiarenie. Vďaka tomu vám umožní dlhšie uchovať krásu dreva.  Morený nábytok má rovnomernejší odtieň. Vďaka moreniu sa zdôrazňuje aj ušľachtilá štruktúra dreva, čo pripomína jeho autenticitu.

Drevená knižnica do každého interiéru

Nábytok vo farbe prírodného dreva je univerzálny, vhodný pre rôzne aranžmány, štýly a doplnky.Drevený nábytok do obývacej izby je klasickým riešením, zvoleným bez ohľadu na prevládajúce trendy. Obľúbený je aj jedálenský a kuchynský nábytok z masívneho dreva, najmä ak sú tieto izby zariadené v rustikálnom štýle.

Drevený nábytok - prečo to stojí za to?

Nábytok z masívu je veľmi pevný a odolný. Borovicové drevo má schopnosť meniť vlhkosť s prostredím. Vďaka tomu má nábytok z neho pozitívny vplyv na kvalitu vzduchu v byte. Borovicové drevo má tiež elektrostatické vlastnosti, vďaka čomu nábytok nepriťahuje prach na svoj povrch. Sú bezpečné pre alergikov a uľahčujú čistenie.

Polica z borovicového dreva by sa mala čistiť mäkkou suchou handričkou. Policu nevešajte priamo nad radiátor.

Technické údaje

Farba Medová borovica
Materiál Fínska borovica
Séria Toskánsko
Šírka 100 cm
Výška 194 cm
Hĺbka 37 cm

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium