Drevenákrajina.sk

Truhlica, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 385,00 € 385.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevená truhlica z masívu borovice Belluno Elegante

Spomínate si na radostné chvíle svojho detstva? Bezstarostné prázdniny strávené v rodinnom dome na vidieku? Určite si pamätáte na pevnú drevenú truhlicu, do ktorej Vaša mama alebo stará mama ukladala oblečenie, spodnú bielizeň alebo posteľnú bielizeň. Teraz si môžete ľahko osviežiť spomienky na tieto blažené chvíle. Pozvite borovicovú truhlicu Belluno Elegante do svojho interiéru.

Jemný provensálsky dizajn - truhlica z bieleho borovicového dreva zo série Belluno Elegante má všetky charakteristické znaky tohto radu. Veko truhlice je zdobené charakteristickým jemným frézovaním, ktoré dodáva celému dizajnu na jemnosti. Nábytok stojí na mierne vyrezávanom podstavci. Biela drevená truhlica Belluno Elegante pôsobí vďaka svojmu tvaru ľahko. Okrem toho je predná časť nábytku zdobená horizontálnymi lamelami, ktoré mu dodávajú dynamiku a robia ho jedinečným. Celá konštrukcia truhlice je zachovaná v klasickom provensálskom štýle.

Prírodný materiál - biela truhlica v provensálskom štýle bola vyrobená z masívnej fínskej borovice. Ide o prírodný, vysokokvalitný materiál, ktorému truhlica Belluno Elegante vďačí za svoj ušľachtilý charakter a krásu. Tento nábytok z prírodného dreva Vám umožní vniesť do interiéru relaxačnú atmosféru lesa. Stačí sa nakloniť nad jeho povrch a zacítiť jemnú vôňu dreva.

Drevená komoda do spálne alebo predsiene v teplej bielej farbe

Borovicová truhlica Belluno Elegante je natretá vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe (RAL 9010). Krémová farba dodáva interiéru útulnosť a hodí sa ku kontrastným a pastelovým doplnkom. Farebné pokrytie je 85 %. V praxi to znamená, že na povrchu nábytku je stále viditeľná kresba dreva a suky. Textúru dreva možno cítiť pod prstami. Okrem vône je to charakteristická vlastnosť nábytku z prírodného dreva, ktorú u nábytku z dosiek nenájdete.

Komoda Belluno Elegante z bieleho borovicového dreva je ideálna ako kus nábytku do spálne. Môžete ju umiestniť k nohám postele Belluno Elegante a uložiť do nej posteľnú bielizeň alebo oblečenie. Borovicovú truhlicu môžete umiestniť aj do obývačky alebo jedálne. Je to tiež skvelá voľba do predsiene. Môžete do nej uložiť obuv a príslušenstvo na starostlivosť o obuv.

Ako sa starať o masívne borovicové drevo

Belluno Elegante je séria, ktorú ponúkame ako výrobca nábytku z prírodného dreva. Drevený nábytok je vyrobený s ohľadom na životné prostredie. Na ich výrobu sa používa drevo najvyššej kvality, ktoré pochádza len z racionálneho a zodpovedného pestovania. Použitie prírodného materiálu znamená, že nábytok si vyžaduje jemnú starostlivosť. Na čistenie používajte len vlhkú mäkkú handričku. Nevystavujte truhlicu priamemu UV žiareniu ani vyhrievacím zariadeniam.

Truhlica Belluno Elegante z bieleho borovicového dreva je určená na vlastnú montáž. Dodáva sa v balení s návodom a montážnym príslušenstvom. Ponúkame aj možnosť objednať si montážne služby.

Technické údaje

Šírka 112 cm
Výška 51 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 17 kg
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium