Drevenákrajina.sk

Vešiak, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 125,00 € 125.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený vešiak z masívu borovice Belluno Elegante

Po návrate si bezstarostne zavesíte vrchný odev a zabudnete, že vôbec existuje. A je to ten, ktorý chráni Vašu stenu pred striekajúcou vodou, keď sa vrátite mokrí po prechádzke v daždi. Vešiak na kabáty je nepostrádateľným kusom nábytku v predsieni. Navrhli sme nový vešiak zo série Belluno Elegante. V istom zmysle je to vizitka Vášho domova. Je to prvá vec, ktorú Vaši hostia uvidia, keď vstúpia, a jej jemnosť ich informuje o štýle domu, do ktorého vstúpili. Veď nielen chráni, ale aj zdobí steny.

Predsieňový vešiak z masívneho borovicového dreva

VYSOKO KVALITNÉ VEŠIAKY - drevené vešiaky so saténovým povrchom Vám umožnia zavesiť oblečenie. Skvele sa hodí na zavesenie kabátu, blúzky alebo bundy.

PRÍRODNÉ DREVO - na výrobu tohto vešiaka sa používa známe a cenené fínske borovicové drevo. Natreli sme ho teplou bielou farbou RAL 9010, aby sa hodil k ostatnému nábytku Belluno Elegante, ktorý je k dispozícii v našom obchode.

ELEGANTNÉ FRÉZOVANIE - aby sme zdôraznili jedinečnosť nábytku zo série Belluno Elegante, používame okrem charakteristického bieleho odtieňa aj frézovanie. A v tomto prípade sme boli v pokušení umiestniť ich na vešiak v hale.

FRÉZOVANÉ HRANY - hrubú drevenú dosku sme dokončili estetickou frézou, ktorá zjemňuje ostré vonkajšie hrany.

Drevený vešiak je nenápadne natretý vodou riediteľnou farbou v teplej bielej farbe (RAL 9010) a dokonale ladí s ostatným nábytkom zo série Belluno Elegante. Jeho univerzálny a nenápadný dekor sa však dá úspešne kombinovať aj s modernými interiérmi. Dodá Vám šarm a poskytne plne uspokojujúci zážitok z používania. Budú na ňom visieť vaše obľúbené saká, blúzky a kabáty. Môžete naň úspešne zavesiť vodítko pre psa, dáždnik a iné vonkajšie predmety.

Jednoduchá starostlivosť o drevený nábytok

Tak ako všetok drevený nábytok, aj tento si vyžaduje náležitú starostlivosť. Vyhnite sa nadmernému slnečnému žiareniu a priamemu vystaveniu UV lúčom. Vešiak by ste tiež nemali vešať v blízkosti zdrojov tepla, ako sú radiátory, ventilátory alebo kachle. Prírodné drevo podlieha aj prirodzeným procesom starnutia. Časom môžu byť uzly a kruhy viditeľnejšie. Je to úplne normálne. Na údržbu a čistenie používajte vodu a bavlnenú handričku.

Technické údaje

Šírka 47 cm
Výška 130 cm
Hĺbka 1,8 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 6 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium