Drevenákrajina.sk

Vešiak dvojitý, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 315,00 € 315.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Drevený dvojitý vešiak z masivu borovice Belluno Elegante

Ak hľadáte jedinečný vešiak, ktorý okrem svojej základnej funkcie vešiaka, t. j. miesta na oblečenie, ako sú bundy, kabáty alebo šály a šatky, bude vyzerať skvele aj na podceňovanom mieste, ako je predsieň, potom je tento výrobok určený práve pre Vás. Ide o spojenie dvoch drevených dosiek do jednej dvojitej dosky, zakončenej elegantnou lištou s frézou, ktorá dokonale ladí s ostatným nábytkom zo série Belluno Elegante, ako sú botníky, komody atď. Správnemu zariadeniu predsiene venujeme pozornosť len zriedka a považujeme ho za nedôležité. Vešiak je len vešiak, na ktorom je uložené naše vrchné oblečenie, a tým to končí. To však nie je pravda. V predsieni sa hostia vítajú, odkladajú si tu bundy a topánky a práve predsieň robí prvý dojem. Ako všetci vieme, prvý dojem môžete urobiť len raz, tak nech je fantastický.

KVALITNÉ VEŠIAKY - kvalitné drevené vešiaky sú ideálne na bundy, kabáty a iné vrchné oblečenie.

DEKORATÍVNA LIŠTA - hlboko frézovaná drevená lišta je spojovacím prvkom celej série Belluno Elegante. Ide o dokonalé spojenie dvoch krídel dvojitého panelu so závesmi.

ELEGANTNÉ FREZOVANIE - nemusíte sa obávať, že sa vo výrezoch frézovania budú hromadiť nečistoty alebo úlomky, ktoré sa budú ťažko odstraňovať. Frézovanie je dostatočne široké a odstraňovanie nečistôt je hračka.

FRÉZOVANÉ HRANY - estetická povrchová úprava s frézovanými hranami je nevyhnutná. Veď nikto z nás nemá rád ostré hrany.

Belluno Elegante drevený dvojitý vešiak do predsiene alebo chodby

Pri zostavovaní dvojitého panelu s vešiakmi sme mysleli na úžitkový aspekt nábytku. Splní požiadavky veľkej rodiny alebo Vašich početných hostí. Bude sa hodiť na rodinné oslavy, ako sú meniny, narodeniny alebo sviatky. Panel vešiaka je vyrobený z prírodného borovicového dreva a natretý bielou vodou riediteľnou farbou s 85 % krycou schopnosťou. Vlákno a suky sú ľahko viditeľné cez farbu vytvrdenú UV žiarením. Estetické frézovanie a použitie konštrukcie založenej na vonkajšom ráme nám dáva záruku, že takýto veľký kus nábytku, ktorý je závesnou doskou, sa nebude prehýbať. Použitie dvojitých saténových vešiakov umožňuje zavesiť dvakrát viac odevov ako jednoduché vešiaky.

Ako najlepšie chrániť nábytok z prírodného dreva

Drevený nábytok časom podlieha prirodzenému procesu starnutia, takže suky a letokruhy tmavnú. Ak chcete tento proces oddialiť, neumiestňujte vešiak do blízkosti zdroja tepla, ako je radiátor, ventilátor alebo ohrievač. Na údržbu odporúčame používať mäkkú handričku a šetrné čistiace prostriedky na nábytok. Neodporúča sa používať hrubé handričky a čistiace prostriedky.

Technické údaje

Šírka 108 cm
Výška 134 cm
Hĺbka 8 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré striebro
Hmotnosť 15 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium