Drevenákrajina.sk

Vitrína veľká 2D sklo, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 725,00 € 725.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Veľká drevená vitrína 2D s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Radi sa obklopujete krásnymi vecami. Postupom času ich pribúda a už pre ne nie je miesto. Dokonalým riešením tohto problému je dvojdverová vitrína z borovicového dreva Belluno Elegante. Praktická, priestranná, krásna, čo viac si od vitríny priať? Dajte mu šancu a budete spokojní. Predstavte si svoj domov obohatený o takýto výnimočne krásny kus nábytku. Vieme, že už len myšlienka na to Vám vyčarí úsmev na tvári. Už nečakajte a vyberte si ho.

DEKORATÍVNY VENIEC - vrchný dekoratívny veniec s provensálskym ornamentom.

KOVOVÁ RUKOVÄŤ - jemná kovová rukoväť v teplej staro zlatej farbe.

ELEGANTNÉ PRESKLENIE - jedinečné lišty na sklenených dverách dodávajú dverám dizajnový vzhľad.

TICHÉ ZATVÁRANIE - zabudnite na búchanie zásuviek. Systém tichého zatvárania vitríny možno použiť aj na dvere.

JEMNÉ FRÉZOVANIE - dekoratívne motívy na celej skrini v duchu provensálskeho štýlu.

OZDOBNÝ PODSTAVEC - spodný oblúk na podstavci dodáva tejto bielej skrinke ľahký vzhľad.

Presklená vitrína do obývačky alebo predsiene

Máte veľa predmetov, na ktoré máte príjemné spomienky. Vieme to, a preto sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť jedinečnú vitrínu Belluno Elegante. Je vyrobená z fínskej borovice, vďaka čomu vám bude dlho slúžiť. Drevo bolo natreté ekologickými farbami v teplom odtieni bielej a dubovej. Použitie týchto farieb umožňuje drevu dýchať. Používanie prírodných materiálov má navyše pozitívny vplyv na život v harmónii s prírodou.

Dvojdverová drevená vitrína Belluno Elegante je mimoriadne priestranný a funkčný kus nábytku. Šírka drevenej vitríny je 90 cm, takže je flexibilná a zmestí sa do nej veľa vecí. Hornú časť nábytku tvorí skrinka rozdelená dvoma policami. Vaše veci sú chránené pred prachom sklenenými dverami. Stredná časť pozostáva zo zásuviek uložených na najlepších guličkových dráhach Quadro na trhu. Vďaka použitým bežcom je práca so zásuvkami plynulá a mimoriadne tichá. Spodná časť v bielom dubovom dreve je vitrína s pevnými dvierkami, uprostred rozdelená jednou policou. Toto usporiadanie maximalizuje pohodlie pri používaní vitríny a zároveň jej dodáva správnu symetriu.

Nábytkové umenie séria Belluno Elegante

Drevená vitrína vo farbe biela - dub je malé umelecké dielo. Jej štýlový charakter dodávajú jemné zárezy, ktoré sú charakteristickým znakom série Belluno Elegante. Aj výber farieb je mimoriadne elegantný a nadčasový. Teplý odtieň bielej dokonale ladí s farbou duba. Ďalšími ozdobnými prvkami sú pánty na horných dverách a kľučky v brúsenom zlate. 2D vitrína zo série Belluno Elegante sa hodí k ostatnému nábytku z tohto radu. Môže byť tiež zaujímavým doplnkom k nábytku Belluno v iných farbách alebo sa dá zladiť s úplne inými kolekciami.

Pri výbere bieleho dreveného nábytku by ste mali brať do úvahy prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe dreveného nábytku by ste mali dbať na to, aby ste na tento účel nepoužívali drsné utierky a kuchynské čistiace prostriedky - môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - dub
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 55 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium