Drevenákrajina.sk

Vitrína veľká 2D sklo, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Posledné kusy
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 725,00 € 725.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Veľká drevená vitrína 2D s presklením z masívu borovice Belluno Elegante

Je tu! Ona, sviežo voňajúca, praktická a krásna zároveň, 2D veľká vitrína z borovicového dreva. Toto nie je obyčajný kus nábytku. Do tejto drevenej vitríny môžete uložiť svoje obľúbené veci, na ktoré máte veľa krásnych spomienok. Príroda vstúpi do vášho domova, pretože vitrína 2D Belluno Elegante je vyrobená z najkvalitnejšej fínskej borovice a čerešničkou na torte je ekologická farba, ktorou je vitrína natretá. Biela vitrína z masívneho borovicového dreva s orechovou doskou je ideálna pre klasické interiéry aj interiéry s nádychom variability.

OZDOBNÝ RÁM - elegantný ozdobný borovicový rám z tmavého orecha dotvára bielu vitrínu do obývačky Belluno Elegante.

KOVOVÉ RUKOVÄTE - malé kovové rukoväte použité v tejto vitríne sú v starožitnej zlatej farbe.

ELEGANTNÉ SKLO - vitrína je ukrytá pod sklenenými dverami, ktoré sú navyše zdobené provensálskym šambránom.

TICHÉ ZATVÁRANIE - tiché zatváranie zásuviek je zásluhou masívnych zásuviek Hettich so systémom Soft-Close.

FRÉZOVANIE - Provensálsky štýl sa vyznačuje množstvom dekoratívnych vlysov a povrchových úprav. Dali sme si záležať na tom, aby každý detail skrine z bielej borovice mal takéto prvky.

OZDOBENÝ PODSTAVEC - ani spodok vitríny sme nenechali na pokoji. Mierna vlnka dodáva vitríne ľahký nádych a odkazuje na celý rad Belluno Elegante.

Ukážkový príklad nádherného nábytkárskeho umenia

Vitrína Belluno Elegante biela - orech je jedinečný výrobok. Bola vyrobená z najkvalitnejšieho fínskeho borovicového dreva. Vyznačuje sa nielen svojou krásou, ale aj odolnosťou. Aby vitrína získala správny charakter a zodpovedala moderným trendom, bola natretá teplým bielym odtieňom a horná časť tmavou orechovou farbou. Táto kombinácia nielenže zaručuje, že sa vitrína ľahko udržiava v čistote, ale tiež, a možno predovšetkým, z nej robí zaujímavý doplnok každého interiéru. Aby bol nábytok v súlade s prírodou, bol natretý ekologickými farbami, ktoré umožňujú drevu dýchať.

Nami ponúkaná štvordverová vitrína Belluno Elegante biela - orech má veľa užitočných úložných priestorov. Horná časť drevenej vitríny je ukrytá za sklenenými dvierkami a v každom oddelení sú tri priestranné a pevné police. Strednú časť nábytku tvoria dve zásuvky umiestnené na najlepších bežcoch Quadro na trhu. Vďaka nim sú zásuvky výnimočne tiché a pohodlné na používanie a zabraňujú búchaniu, čo má pozitívny vplyv na zachovanie dobrého stavu nábytku po mnoho rokov. Spodnú časť drevenej vitríny tvorí delená dvojpólová skrinka za plnými dverami.

Krásnym predmetom je aj štvordverová vitrína v kombinácii biela - orech. Zdobí ju elegantné frézovanie charakteristické pre celú sériu Belluno Elegante. Presklené dvere majú krásne pánty, ktoré im dodávajú charakter. Spodná časť nábytku je odľahčená vďaka pôvabnému podstavcu. Celok dopĺňajú krásne rukoväte v staro zlatej farbe.

Ako sa starať o nábytok z prírodného borovicového masívu

Vďaka svojmu klasickému vzhľadu sa vitrína vo farbe biela - orech hodí nielen k ostatným kusom nábytku zo série Belluno Elegante, ale môže byť aj kontrastným doplnkom k iným sériám. Pri výbere nábytku z bielej borovice by ste mali brať do úvahy prirodzený proces starnutia a skutočnosť, že letokruhy a suky sa časom stávajú viditeľnejšími. Pri údržbe dreveného nábytku treba dbať na to, aby sa na tento účel nepoužívali hrubé handričky a kuchynské čistiace prostriedky, pretože môžu spôsobiť poškodenie alebo zmenu farby povrchu. Najlepšie je použiť vlhkú mäkkú handričku. Neodporúča sa vystavovať nábytok priamemu UV žiareniu ani ho umiestňovať do blízkosti vykurovacích zariadení. Nábytok sa dodáva v baleniach s návodom a príslušenstvom na samostatnú montáž.

Technické údaje

Šírka 90 cm
Výška 190 cm
Hĺbka 45 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Rukoväť Staré zlato
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 2 zásuvky
Počet dvierok 4 dvierka
Počet políc 3 police
Hmotnosť 55 kg
Čas montáže 2 osoby 2-3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium