Drevenákrajina.sk

Vreckový pružinový matrac Delia

Dostupnosť: posledné kusy
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 300,00 € 300.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Povinné pole

Popis

Vreckový pružinový matrac Delia

Taštičkový matrac Delia od Janpol má štruktúru založenú na vreckových pružinách. Každá z niekoľkých stoviek pružín, ktoré tvoria matrac, je uzavretá v samostatnom vrecku z odolného materiálu. Vďaka tomu môže každá z pružín reagovať nezávisle na tlak. Pružiny vytvárajú v matraci 7 zón pevnosti. Každý z nich pracuje nezávisle od ostatných. Takýmto spôsobom je možné získať vysoký komfort a stabilnú oporu na správnych miestach. Matrace do spálne Delia sú k dispozícii až v 8 veľkostiach, ktoré zodpovedajú štandardným veľkostiam postelí -  matrac 90x200, matrac 120x200 alebo 180x200.

Dokonale prilieha k telu - bez ohľadu na polohu!

Matrac Delia sa prispôsobuje polohe a tlaku tela. Vďaka tomu je pružinový vreckový matrac mimoriadne pohodlný a zdraviu prospešný. Toto riešenie umožňuje chrbtici byť stále v správnej a prirodzenej polohe.

Rozlúčte sa s bolesťou chrbta správnym matracom

Výberom matraca Delia predídete bolestiam chrbta, krku a hrudnej chrbtice. Je to tiež skvelé riešenie pre ľudí, ktorí sa sťažujú na choroby súvisiace napríklad s necitlivosťou končatín. Konštrukcia matraca znamená, že pohybový systém počas spánku nie je preťažený. Umožňuje vám tiež znížiť svalové napätie, ktoré umožňuje voľný tok krvi a pôsobí proti necitlivosti nôh. Správny matrac je preto investícia do vášho zdravia.

Použitie vysoko flexibilných pien

Okrem vreckových pružín je konštrukcia matraca vyrobená z inovatívnej, vysoko elastickej polyuretánovej energetickej peny. Vďaka nej je matrac mimoriadne odolný voči deformácii - po tlaku sa rýchlo vráti do pôvodnej polohy. Vďaka použití energetickej peny je bodová opora chrbta ešte stabilnejšia a pohodlnejšia.

 

Vreckový matrac Delia tiež zaisťuje primeranú termoreguláciu a odparovanie prebytočnej vlhkosti, čo zabraňuje reprodukcii škodlivých mikroorganizmov. Je to do značnej miery spôsobené použitím vrstvy kokosových plátov, ktorá je hypoalergénna a obsahuje prírodné minerálne soli, ktoré inhibujú rast baktérií.

Technické údaje

Hrúbka 23cm
Počet strán Obojstranný
Poťah Štandardný
Druh Pružinové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium