Drevenákrajina.sk

Vreckový pružinový matrac s penou WENUS

Dostupnosť: posledné kusy
Dostava: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady spôsoby dopravy
Jednotková cena: 255,00 € 255.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
* - Povinné pole

Popis

Rehabilitačný vreckový pružinový matrac s penou WENUS

Wenus od Janpol je stredne tvrdý vreckový matrac. Patrí do kategórie rehabilitačných matracov, preto sa odporúča ľuďom, ktorí trpia chorobami chrbtice. Vhodné matrace do spálne pre takýchto ľudí nesmú byť ani príliš tvrdé, ani príliš mäkké. Mali by tiež poskytovať veľký počet bodov podpory a reagovať na zmeny polohy tela. Tým sa odstráni bolesť chrbta a krku. Správne zostavený matrac výrazne znižuje zaťaženie motorického systému počas spánku. Matrac Venus vám poskytne dobrý spánok a dobré ráno.

Kombinácia pružín a vysoko elastickej peny

Vreckový matrac Wenus pozostáva z niekoľkých stoviek pružín, z ktorých každá je umiestnená v samostatnom uzavretom vrecku a tvorí akési vrecko zo silného materiálu. Vďaka tomu je každá pružina samostatným bodom podpory. Veľký počet takýchto bodov, rovnomerne rozložených, zaistí, že každú časť vášho tela bude matrac stabilne podopierať. Navyše, každá z pružín okamžite reaguje na zmenu polohy, ktorá vám poskytne vysoký komfort odpočinku počas celej noci. Vreckový matrac Wenus obsahuje aj vložku vyrobenú z mimoriadne flexibilnej energetickej peny, ktorá zvyšuje účinok priliehania k telu.

Vreckový pružinový matrac - ideálny pre dvoch

Pružiny uzavreté vo vreckách neprenášajú vibrácie, preto ich druhá osoba spiaca na opačnej strane matraca nepocíti. Vreckový matrac Wenus sa preto odporúča pre manželské postele, pretože obom partnerom zaistí dobrý spánok.

 

Perfektné filtrácia matraca

Štruktúra matraca zaisťuje dostatočné prúdenie vzduchu a odvod prebytočnej vlhkosti. To vám umožní udržiavať správnu hygienu a zabraňuje množeniu škodlivých mikroorganizmov. Penové matrace sú mimoriadne trvanlivé a trvanlivé. Sada obsahuje poťah matraca Pilling Proof, vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej textílie.

Technické údaje

Hrúbka 18cm
Počet strán Obojstranný
Poťah Štandardný
Druh Pružinové

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Hodnotenia výrobkov (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium