Drevenákrajina.sk

Zrkadlo, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante, rozmer 130 x 47 cm

Dostupnosť: Stredné množstvo
Odoslané do: Zásielka od 24hod
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 109,00 € 109.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Zrkadlo v drevenom ráme z masívu borovice Belluno Elegante

Keď ráno vychádzate z bytu, intuitívne si skontrolujete svoj vzhľad v zrkadle zavesenom niekde na chodbe. Ešte ho nemáte? Už nečakajte! Zrkadlo z borovicového dreva zo série Belluno Elegante bolo vytvorené práve na tento účel.

Zrkadlá sú jedným z najstarších vynálezov ľudstva a odrážajú tváre kráľov a pánov. Už v staroveku sa používali na odrážanie obrazov. Len správne vyrobené zrkadlo odráža skutočný obraz. Pri vytváraní nášho neobvyklého nábytku sme mali na mysli, aby spĺňal všetky úžitkové hodnoty, ktoré sa mu pripisujú.

VYSOKO KVALITNÉ ZRKADLO - štýlové, vysokokvalitné zrkadlo v elegantnom ráme z borovicového dreva.

PRÍRODNÉ DREVO - rám je vyrobený z masívnej fínskej borovice. Dokonale sa kombinuje s ostatným nábytkom zo série Belluno Elegante. Ide o úplne prírodný výrobok, ktorý je navyše natretý ekologickou farbou na báze vody vytvrdzovanou UV žiarením.

Biele drevené zrkadlo do spálne Belluno Elegante

Vertikálna a horizontálna inštalácia. Pevné montážne konzoly umožňujú zavesiť zrkadlo vertikálne aj horizontálne. Vďaka tomu máte k dispozícii širokú škálu možností a aplikácií, v ktorých môžete zrkadlo Belluno Elegante použiť. Je dostatočne vysoké, aby sa hodilo ako zrkadlo do predsiene alebo šatne. Pri vodorovnom zavesení je však ideálny do spálne alebo obývačky.

Frézované lamely - Hrubé drevené lamely boli esteticky upravené frézou, ktorá zjemňuje ostré vonkajšie hrany.

Predsieňové zrkadlo v drevenom ráme

Biele zrkadlo v drevenom ráme bolo navrhnuté na zavesenie na výšku aj na šírku. Vďaka tejto možnosti je univerzálnejší; môžete ho napríklad zavesiť nad komodu, skriňu alebo jednoducho na stenu ako dekoráciu. Skvele sa hodí aj na chodbu, zavesený na výšku ukazuje celú siluetu. Je lakované teplou bielou farbou (RAL 9010) a ladí s ostatnými kusmi nábytku z kolekcie Belluno Elegante, takže si môžete vytvoriť vlastné zariadenie v provensálskom štýle. Ak však máte interiér zariadený v inom štýle, môže byť dokonalým doplnkom. Je jemný a úsporný v dekorácii, takže sa hodí napríklad do moderného interiéru.

Ako sa starať o prírodné borovicové drevo

Drevený nábytok podlieha prirodzenému procesu starnutia. Upozorňujeme, že uzly a krúžky môžu byť časom viditeľnejšie. Tento proces sa výrazne urýchľuje, ak je nábytok vystavený priamemu slnečnému žiareniu alebo sa nachádza v blízkosti zdroja tepla, ako je radiátor, ventilátor alebo ohrievač.

Technické údaje

Šírka 47 cm
Výška 130 cm
Hĺbka 1,8 cm
Materiál Finská borovica
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 9 kg
Čas montáže 2 osoby 1 hod.
Záruka 24 mesiacov

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium