Drevenákrajina.sk

Stolička 01, buk, farba biela - orech, séria Belluno Elegante

Dostupnosť: Skladom
Odoslané do: Odoslanie tovaru do 24h.
Doručenie: Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady Spôsoby dopravy
Jednotková cena: 112,50 € 112.50
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Dodávateľ: Belluno Elegante
Kód produktu: DRM KT01/36SO

Technické údaje

Šírka 43 cm
Výška 94 cm
Hĺbka 44 cm
Materiál Buk
Séria nábytku Belluno Elegante
Farba Biela - orech
Farebný odtieň RAL 9010
Farebné krytie 85%
Povrch Polomatný
Dokončenie Farba na báze vody
Hmotnosť 9 kg
Záruka 24 mesiacov

Popis

Drevená stolička z masívu buka so sedadlom vo farbe orecha Belluno Elegante

Drevená stolička z kolekcie Belluno Elegante je natretá prírodnou farbou na vodnej báze v teplej bielej farbe. Náter je neúplný, pod ním je viditeľná prirodzená štruktúra dreva. Sedadlo stoličky bolo ponechané vo farbe orecha. Prírodná, tmavá, chladná hnedá farba je elegantným odtieňom, ktorý dokonale dopĺňa krémovo bielu farbu. Sedadlo je čalúnené originálnym vzorom uzlov a drevených krúžkov, ktoré nábytku dodávajú na príťažlivosti a charaktere.

Drevená jedálenská stolička nadčasový šarm

Mnoho ľudí si vyberá drevený nábytok do jedálne kvôli jeho výnimočnej odolnosti. To sa dosahuje použitím masívneho dreva, ktoré je tvrdé a odolné voči deformácii, ohýbaniu a intenzívnemu používaniu. Umožňuje vytvoriť pevnú konštrukciu, ktorá vydrží nezmenená celé desaťročia. Napriek konštrukcii z masívneho dreva sú stoličky Belluno Elegante z masívneho dreva prekvapivo ľahké. Výsledkom ergonomického dizajnu stoličiek je tvarované operadlo, ktoré je mimoriadne pohodlné. Stolička je bezpečná a stabilná vďaka dodatočnej výstuži nôh.

Drevené stoličky a stôl sú nadčasovou voľbou, ktorú možno považovať za investíciu. S pribúdajúcimi rokmi sa hodnota dreveného nábytku zvyšuje a nestráca nič zo svojho šarmu. Prírodné drevo reguluje vlhkosť vďaka svojej schopnosti absorbovať vodu. Vďaka tejto vlastnosti drevený nábytok zlepšuje mikroklímu v miestnosti.

Biela stolička z prírodného bukového dreva

Biela stolička so sedákom z prírodného dreva sa hodí k módnym aranžmánom v škandinávskom a provensálskom štýle. Tieto dva štýly sa najviac spájajú s použitím masívneho dreva, zvyčajne natretého alebo moreného na bielo. Tmavá farba orecha v kontraste s bielou a štruktúrou prírodného dreva vytvára elegantnú kombináciu. Pripomína prírodu, ale zároveň sa spája s klasickým štýlom vďaka svojmu jednoduchému tvaru a kvalitnému spracovaniu.

Náklady na doručenie Cena nezahŕňa žiadne platobné náklady

Krajina doručenia:
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium