Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Toretta vo farbe dubu

Kolekcia dubového nábytku Toretta je séria moderných drevených postelí z dubového masívu. Postele v tomto dizajne oslovia najmä tých, ktorí oceňujú štýl loftu a chcú ho zaviesť do svojej spálne. Séria postelí Toretta ponúka rôzne varianty:

  • priemyselnú posteľ s kovovými nohami, jednolôžkovým alebo dvojlôžkovým čelom,
  • minimalistickú dubovú posteľ s jednoduchým alebo dvojitým čelom.

Vďaka nastaviteľným opierkam hlavy si ju môžete nastaviť podľa svojej výšky a pohodlia, takže sa nielen dobre vyspíte, ale aj zrelaxujete pred spaním, napríklad pri čítaní knihy. Dubovú posteľ si kúpite na dlhé roky, masívne dubové drevo je veľmi trvanlivé a odolné voči nárazom hmotnosti a oderu.

Okrem toho sú všetky drevené časti postelí zo série Toretta impregnované prírodným olejom. Kovové nohy dubovej postele majú univerzálnu a klasickú čiernu farbu, ktorá je dosiahnutá práškovým lakovaním zaručujúcim vysokú odolnosť. Vďaka minimalistickému tvaru a nadčasovému šarmu dubového dreva sa postele Toretta hodia do každej spálne.

Toretta

Posteľ Toretta z dubového masívu Vám ponúka luxusný spánok

Masívne dubové drevo sa vyznačuje mimoriadnou tvrdosťou. Nábytok z neho vyrobený je preto veľmi trvanlivý a odolný voči poraneniu a mechanickému poškodeniu.  Vďaka dubovému masívu, z ktorého je posteľ vyrobená, je dubová posteľ jedinečná. Nedochádza k ich deformácii ani poškodeniu v dôsledku zaťaženia lôžka. Sú tiež veľmi odolné voči škvrnám, poškriabaniu alebo oderu povrchu.

Posteľ z dubového dreva je zárukou stability a dlhej životnosti. Olej nanesený na drevo zvyšuje jeho ochranné vlastnosti a zároveň ho chráni pred vlhkosťou a vyblednutím. Nezabúdajte, že posteľ nie je len miesto, kde spíme. Používame ho aj pri čítaní obľúbenej knihy, sledovaní filmu alebo pri zdriemnutí. Chceme, aby Vám posteľ slúžila dlhé roky.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium