Drevenákrajina.sk

TV stolík 2.1 malý, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft

MODERN_LOFT_0004_komoda_tv_otwarta+cien+dab.jpg
  • zľava
  • Novinka
Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 611,15 €

Štandardná cena: 719,00 €

611.15
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou: 719,00 € Ak sa výrobok predáva menej ako 30 dní, zobrazí sa najnižšia cena od uvedenia výrobku do predaja.
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Technické údaje

Šírka 120 cm
Výška 54 cm
Hĺbka 50 cm
Materiál Dub - kov
Séria nábytku Modern Loft
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 2 hod.
Záruka 24 mesiacov

Popis

Malý televízny stolík z masívu dubu Modern Loft

Najnovšie seriály, filmy z 80. rokov, obľúbené animované filmy pre deti a niečo ľahké na pozadí každodenných povinností - ak ste fanúšikom kina, televíznych programov alebo spravodajských služieb, vo Vašej obývačke nesmie chýbať veľký televízor. A pokiaľ ide o televízor, potom aj moderný televízny stolík 2.1 Modern Loft, ktorý má jednoduchý, nadčasový dizajn a dokonale zapadne do štýlu loftu. Prečo? Má dubové telo s úžasnou kresbou a stabilný podstavec v čiernej anodovej farbe

Dubový TV stolík 2.1 do obývačky pre Váš televízor

Pri výrobe nášho nábytku používame materiály, ktoré sú osvedčené a oceňované stolármi. Drevený televízny stolík sme vyrobili z prírodného dubového dreva, ktoré je pevné, tvrdé a odolné, takže nábytok zostane krásny po celé desaťročia. K vizuálnym znakom dubového televízneho stolíka patrí vzor zrna a suky, ktoré zdobia povrch nábytku.

TV stolík 2.1 môžete umiestniť do centrálnej časti obývacej izby a prejaviť tak svoju náklonnosť k dobrému kinu. Umiestnite naň televízor alebo ho zaveste tesne nad neho, aby ste získali viac priestoru na vystavovanie. Na širokú dosku TV stolíka môžete umiestniť rastliny v kvetináčoch, rodinné fotografie alebo dekorácie. V dvoch malých otvorených priestoroch môžete rozložiť svoje CD alebo DVD s filmami, ktoré ste nazbierali za posledné roky. Zásuvka zase poskytuje priestor na drobné predmety ako sú batérie do diaľkového ovládania, káble, nabíjačky alebo pamäťové karty.

Čo ešte k tomu povedať? Malý TV stolík 2.1 je ideálnym doplnkom malého interiéru alebo súčasťou väčšej kompozície v priestrannej obývačke. Môžete ho umiestniť do spoločnosti vitíny alebo väčšej komody, s ktorými vytvorí dokonalú dvojicu.

TV stolík na nožičkách - úložný priestor na príslušenstvo

Nadčasová krása a elegancia dreveného televízneho stolíka je výsledkom nielen jeho jednoduchého geometrického tvaru, ale aj jeho farebného prevedenia. Zlatistý odtieň dubového dreva sa dosiahol olejovaním. Práve vtedy sa zvýraznia letokruhy a suky, teda prirodzená kresba dreva, ktorá zdobí povrch nábytku. Kovový podstavec v čiernej anodovej  farbe kontrastuje so svetlou farbou. Práve tento prvok podčiarkuje loftový štýl série.

Ako sa starať o drevený nábytok? Predovšetkým ho neumiestňujte na veľmi slnečné miesta. Veľké množstvo UV žiarenia spôsobí vyblednutie nábytku. Ďalším nebezpečenstvom sú zdroje tepla, t. j. krby, radiátory a kachle. Na údržbu a čistenie stačí vlhká handrička alebo jemné čistiace prostriedky.

Dubový televízny stolík Modern Loft môžete umiestniť samostatne k televíznej stene alebo ho skombinovať s iným nábytkom zo série Modern Loft. Medzi nimi nájdete aj iné veľkosti TV stolíkov, komodu s barovým pultom, vitrínu a konferenčný stolík. Môžete ho tiež skombinovať s inou edíciou tejto série, ktorá je vybavená sklom.

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium