Drevenákrajina.sk

TV stolík 2.1 veľký sklo, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft

Dostupnosť: Čakanie na dodanie produktu
Jednotková cena: 1 199,00 € 1199.00
ilość ks.

product unavailable

pridať do zoznamu želaní

Popis

Velký televízny stolík s presklením z masívu dubu Modern Loft

Kde trávite najviac času? Ak je odpoveďou obývacia izba, potom pre Vás niečo máme. Vytvorené pre milovníkov filmov a seriálov, kreslených filmov, podcastov a hudby - TV zóna spolu s televíznym stolíkom 2.1 Modern Loft, ktorý má zásuvku a dva otvorené priestory. Televízny stolík má surový loftový štýl, ktorý kombinuje pevnú kovovú základňu s robustným dubovým korpusom a ozdobným skleneným čelom.

Dubový televízny stolík - multimediálna zóna v obývacej izbe

Chceme, aby náš nábytok spĺňal všetky Vaše požiadavky, a preto pri jeho výrobe používame len tie najkvalitnejšie materiály. Loftový stolík je vyrobený z dubového dreva s nadpriemernou odolnosťou a tvrdosťou. Je to materiál, ktorý zaujme svojimi prirodzenými zrnami a uzlami, ktoré boli zvýraznené pomocou olejovania. Dubový televízny stolík už nepotrebuje žiadne ďalšie dekorácie ani ozdoby, pretože je krásny sám o sebe.

Ako vystaviť televízor? Môžete ho umiestniť na televízny stolík alebo zavesiť priamo naň.  Získate tak širokú hornú časť, ktorá je ideálna na vystavenie dekorácií, rodinných fotografií alebo zelených rastlín. Do zásuvky TV stolíka môžete uložiť dokumenty, nabíjačky telefónov, káble, joysticky a DVD s obľúbenými filmami. Otvorené priehradky sú určené pre Vašu zbierku kníh, DVD alebo CD, ktoré chcete mať vždy po ruke.

Veľký televízny stolík možno umiestniť samostatne alebo ho integrovať do väčšieho usporiadania. Tento kus nábytku si obľúbia najmä majitelia priestranných interiérov alebo obývacích izieb s oddeleným priestorom pre TV. V našej sérií Modern Loft nájdete aj dva menšie TV stolíky, takže ak hľadáte menší model alebo iný nábytok (komody, konferenčné stolíky, vitríny), odporúčame Vám navštíviť sériu Modern Loft.

TV stolík do obývačky pre každého milovníka filmu

Na prvý pohľad zaujme zlatistá farba dubového nábytku, ktorá je spôsobená prírodným materiálom a olejovaním, ktorým bol TV stolík ošetrený. Jednou z dominánt dreveného TV stolíka sú krúžky a uzly, ktoré zdobia povrch nábytku. Dubový televízny stolík stojí na pevnej kovovej základni s nohami v čiernej anodovej farbe, ktorá korešponduje s jednoduchými kovovými rukoväťami.

Chcete nábytok, ktorý Vás bude tešiť aj o 10-20 rokov? Musíte sa oň správne starať a naše tipy Vám v tom pomôžu. Po prvé, neumiestňujte nábytok na priame slnečné svetlo, pretože pod vplyvom UV žiarenia stráca svoju farbu. Po druhé, neumiestňujte nábytok do blízkosti zdrojov tepla (krby, kachle, radiátory). Po tretie, na čistenie nepoužívajte silné čistiace prostriedky, stačí len vlhká mäkká handrička.

Veľký televízny stolík 2.1 Modern Loft poskytuje ešte viac zobrazovacieho a úložného priestoru. Ak však máte málo miesta na dokumenty alebo riad, oplatí sa zaobstarať si ďalší nábytok zo série Modern Loft. Neváhajte si vytvoriť vlastné aranžmány s použitím nábytku so skleneným čelom a nábytku vyrobeného výlučne z dubového dreva.

Technické údaje

Šírka 200 cm
Výška 54 cm
Hĺbka 50 cm
Materiál Dub - kov
Séria nábytku Modern Loft
Farba Dubová
Povrch Polomatný
Dokončenie Olejovanie
Rukoväť Čierna anoda
Pojazd zásuvky Hettich s tlmičom
Počet zásuviek 1 zásuvka
Čas montáže 2 osoby 3 hod.
Záruka 24 mesiacov

Súvisiace produkty

Hodnotenie produktu (0)

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium