Posuvná skriňa so zrkadlom Pianoli
Technické údaje
| Šírka | 242 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hĺbka | 67 cm |
| Materiál | Dub - dyha - fólia |
| Séria nábytku | Pianoli |
| Farba | Dubová |
| Povrch | Polomatný |
| Dokončenie | Olejovanie |
| Pojazd zásuvky | Hettich s tlmičom |
| Hmotnosť | 269 kg |
| Čas montáže | 4 hod. |
| Záruka | 24 mesiacov |
Popis
Posuvná dubová skriňa so zrkadlom Pianoli
Šatníková skriňa Pianoli, vyrobená z vybraného dubového dreva s viditeľnými súknami, pôsobí mimoriadne elegantne vďaka svojej teplej farbe a polomatnej povrchovej úprave. Táto kombinácia je mimoriadne módna a prispieva k charakteru každého interiéru. Luxusný dizajn bez viditeľného kovania zdôrazňuje jej minimalistický, moderný charakter. Centrálne umiestnené zrkadlo nielenže dodáva šatníku hĺbku, ale aj opticky zväčšuje priestor, čím interiér pôsobí svetlejším a priestrannejším dojmom.
Minimalistický dizajn, maximálna kvalita - dubová skriňa Pianoli
Šatníková skriňa vyrobená z dubového dreva najvyššej kvality je nielen krásna na pohľad, ale aj odolná a trvácna. Absencia vonkajšieho kovania zdôrazňuje minimalistický charakter tohto kúsku, ktorý sa vyznačuje aj vysokou kvalitou spracovania a dôrazom na detail. Polomatná povrchová úprava dreva nielen esteticky dopĺňa celok, ale zvyšuje aj odolnosť nábytku pri každodennom používaní. To všetko z neho robí trvanlivý a funkčný kus domáceho nábytku, ktorý sa ľahko udržiava a je odolný po mnoho desaťročí.
Posuvná dubová skriňa Pianoli - kreatívne riešenia pre domácnosť
Dôležitá je aj praktickosť. Vďaka posuvnému dizajnu sa pohodlne a ľahko otvára aj v obmedzenom priestore a zrkadlo vám umožní pohodlne zhodnotiť celú vašu postavu po tom, ako sa oblečiete a vyrazíte von. To zase umožňuje upustiť od ďalšieho voľne stojaceho zrkadla, čo má pozitívny vplyv na množstvo priestoru. Šatníková skriňa má priestranný interiér s vhodne usporiadanými policami a priehradkami na efektívne uloženie oblečenia a doplnkov. Vnútorný priestor každej časti tvoria dve police a jedna tyč.
Predné časti nábytku sú vyrobené z masívu, ostatné konštrukčné prvky sú z nábytkovej dosky. Odporúčame vám kontaktovať predajné oddelenie, aby ste sa dozvedeli podrobné informácie o konštrukcii nábytku.
Ak si vyberiete možnosť s montážou, skriňa sa vzhľadom na svoje rozmery bude montovať u zákazníka na mieste.
Súbory na prevzatie: