Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Belluno Elegante vo farebnej kombinácii grafit - dub

Nápadný, nezvyčajný a osobitý je nábytok z borovicového dreva v grafitovej farbe z našej série výrobkov Belluno Elegante. Čo ho robí originálnym? Pôsobivá povrchová úprava, ktorá poteší každého milovníka klasického štýlu. Pre tých, ktorí majú radi ležérnejšie štýly usporiadania, však budú prevládať rámy na čelách a vertikálne drážky, ktoré zdôrazňujú provensálsky charakter série výrobkov. Stojí za zmienku, že nábytok je povrchovo upravený grafitovým náterom na vodnej báze s 90 % pokrytím. Vďaka tomu je viditeľná kresba a suky, čo prináša všetky výhody nábytku z masívneho dreva. Tmavé telo bolo skombinované so zlatistou dubovou farbou, v ktorej bol vyrobený základ. Malé úchytky vo farbe starého zlata s ním vytvárajú ucelenú kompozíciu. Kolekcia Belluno Elegante zahŕňa komody, vitríny a televízne stolíky.

Belluno Elegante grafit - dub

Brzda určená pre dvere Belluno Elegante Brzda určená pre dvere Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 5,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
  • Novinka

Nábytok Belluno Elegante v grafitovej farbe s dubovou doskou

V posledných desaťročiach prevládajú jasné trendy, návrat k prírode a prírodným materiálom. Je najvyšší čas zmeniť dizajn Vášho interiéru. Grafitový drevený nábytok s dubovou doskou dodá Vašej obývačke výraz a jedinečnosť. Kolekcia Belluno Elegante Vás očarí štýlovými vertikálnymi drážkami, vyrezávanými koncovkami, originálnymi podstavcami a minimalistickými kovovými úchytkami. To všetko dokonale podčiarkuje provensálsky charakter nábytku.

V ponuke internetového obchodu s nábytkom Drevenákrajina.sk vo farebnej kombinácii grafit - dub sú:

  • drevené TV stolíky,
  • drevené komody,
  • drevené vitríny.

Nábytok z borovicového dreva zo série Belluno Elegante vo farebnej kombinácii grafit s vrchnou doskou vo farbe dubu zaujme svojím prirodzeným, nadčasovým dizajnom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium