Drevenákrajina.sk

Kancelárske písacie stoly z masívu

Pracujete z domu a hľadáte nové vybavenie pre svoju pracovňu alebo kanceláriu? Alebo si práve zariaďujete svoju prvú domácu kanceláriu? Moderný písací kancelársky stôl je základom takéhoto priestoru, pretože pri ňom budete veľa premýšľať, čítať, písať alebo počítať. Ako výrobca dreveného nábytku ponúkame kancelárske stoly z pravého dreva, ktoré sú vysoko funkčné a zároveň elegantné. Za pekným kancelárskym stolom je vždy radosť sedieť a ďalšou výhodou je jeho reprezentatívnosť, vďaka ktorej do svojej kancelárie radi pozvete ostatných členov domácnosti alebo externých hostí. Navrhované stoly majú tiež pohodlný horný tvar a ich výroba sa uskutočnila racionálnym spôsobom bez poškodenia životného prostredia. Naše kancelárske stoly z borovicového dreva sa dajú použiť aj v detskej izbe alebo izbe pre mládež.

Písacie stoly do pracovne

Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 549,00 €
Skontrolujte viac
Písací stôl, dub, farba prírodný dub, séria Simona Písací stôl, dub, farba prírodný dub, séria Simona
Dodávateľ: Simona
Jednotková cena: 454,75 €
ks.
Skontrolujte viac

Biely kancelársky písací stôl

Biela farba má charakter, ktorý upokojuje emócie, pomáha zhromažďovať myšlienky a udržiavať koncentráciu po dlhú dobu. Preto by mal byť moderný pracovný stôl biely. Navyše, ak sa rozhodnete pre prírodné drevo, dosiahnete efekt prirodzeného, vizuálneho tepla. Výhodou bielej farby je aj možnosť voľne ju kombinovať s inými farbami. Efektívny princíp kontrastu je najlepšie viditeľný v dizajne našich stolov, ktoré majú dubové alebo orechové vrchné dosky.

V internetovom obchode Drevenákrajina.sk nájdete aj diskrétný sekretár. Jeden z nich sme ukryli do klasickej komody, ktorý môže túto funkciu plniť po väčšinu dňa. Po pracovnej dobe však môžete komodu premeniť na praktickú skrinku a zariadiť profesionálny kútik. Biely drevený nábytok si nevyžaduje žiadne špeciálne čistiace prostriedky, stačí suchá handrička. Nezabudnite ich umiestniť do blízkosti radiátora alebo na miesto vystavené nadmernému UV žiareniu. Drevené stoly si dlhšie zachovajú svoju kvalitu.

Moderné kancelárske stoly - nábytok pre náročných

Kancelárske stoly sú k dispozícii v bielej farbe alebo vo farbe prírodného dreva, vytvárame univerzálne kolekcie, ktoré sa hodia do interiérov v industriálnom aj retro štýle. Ceníme si nadčasový dizajn, preto je náš nábytok minimalistický a materiály použité na jeho výrobu sú mimoriadne odolné. Vďaka tomu Vám pracovný stôl vydrží dlhé roky. Potrebujete do domácej kancelárie iný nábytok v rovnakom štýle? Pozrite si dostupné drevené police a regály v našom online obchode. Zostavte si nábytok a začnite pracovať v novom pôsobiacom priestore.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium