Drevenákrajina.sk

Zrkadlá v drevenom ráme

Závesné zrkadlá z rámom z masívneho dreva sú nevyhnutnou súčasťou predsiene. Ak chcete staviť na klasické zrkadlo v drevenom ráme, vyberte si zrkadlo z ponuky nášho obchodu Drevenákrajina.sk. V našej ponuke nájdete zrkadlá v drevenom ráme vyrobené z prírodného fínskeho borovicového dreva. Tento materiál je trvanlivý a odolný voči poškodeniu, takže sa na seba budete môcť každé ráno pozerať do zrkadla dlhé roky. Zrkadlá s dreveným rámom, ktoré ponúka náš internetový obchod, možno zavesiť v predsieni alebo spálni horizontálne aj vertikálne.

Zrkadlá

  • Novinka
Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 159,20 € 199,00 €
Skontrolujte viac
  • zľava
Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 124,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka
Závesné zrkadlo bielo/tabakove  Marone Elite Závesné zrkadlo bielo/tabakove Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 157,25 €
Skontrolujte viac
Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala
Dodávateľ: Marsala
Jednotková cena: 235,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Zrkadlo v dubovom ráme Altino Zrkadlo v dubovom ráme Altino
Dodávateľ: Altino
Jednotková cena: 240,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Zrkadlo, farba biela - dub, séria Marone Elite Zrkadlo, farba biela - dub, séria Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 157,25 €
ks.
Skontrolujte viac

Nástenné zrkadlá v drevenom ráme sa hodia všade

Chcete si pred veľkou cestou pozrieť svoju siluetu v celej jej kráse? Veľké biele nástenné zrkadlo je nevyhnutnou súčasťou Vašej domácnosti. Prečo? Pretože je nielen potrebné a praktické, ale aj dekoratívne. Nástenné zrkadlá v bielom ráme môžete zavesiť aj do obývačky nad komodu alebo do spálne nad posteľ. Toto usporiadanie opticky zväčší a rozjasní interiér. Zrkadlá s dreveným rámom sú univerzálne, aj keď rekonštrujete miestnosť alebo zmeníte jej usporiadanie, zrkadlá z nášho online obchodu budú môcť opäť visieť na stene.

Biele nástenné zrkadlo s vešiakom, praktický kus nábytku

Máte v predsieni málo miesta, chcete biele zrkadlo v drevenom ráme a miesto na zavesenie oblečenia? V našom online obchode nájdete biele nástenné zrkadlá s dreveným rámom v kombinácii s panelom s vešiakmi na kabáty a bundy. Zrkadlo s rámom z borovicového dreva rozžiari predsieň a vďaka použitiu bielej farby na vodnej báze v teplom odtieni pôsobí útulne. Závesné zrkadlá v bielom ráme z nášho online obchodu môžete použiť v interiéroch zariadených v škandinávskom, provensálskom alebo klasickom štýle, ale výborne sa hodia aj do moderných miestností. Ak chcete nájsť biele drevené závesné zrkadlo za atraktívnu cenu, pozývame Vás na nákup online v našom obchode.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium