Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Trivalli

Aká by mala byť stolička? Pohodlná, stabilná a univerzálna - teda taká, ktorá poteší svojim vzhľadom, pohodlím a možnosťou kamkoľvek ju postaviť. Séria čalúnených stoličiek Trivalli bude úplne vyhovovať Vašim potrebám. Je to skvelá ponuka čalúnených stoličiek pre domácnosti, kaviarne a kancelárske priestory.

Tajomstvo pohodlia čalúnenej stoličky

Séria obsahuje štýlové čalúnené stoličky s opierkami rúk, vďaka ktorým model pripomína čalúnené vedierkové kreslo. Mäkký sedák a zúžené operadlo sprevádzajú úzke, profilované podrúčky, o ktoré si môžete ľubovoľne oprieť ruky. Také sedadlo určite uľahčí udržanie správneho držania tela aj pri dlhých rodinných stretnutiach.

Nenašli sa žiadne výrobky zodpovedajúce vašim kritériám.

Stoličky z bukového alebo dubového dreva

To, čo robí tieto stoličky tak obľúbené, je čalúnený sedák a operadlo. Ale nielen to! Dôležitý je aj rám a nohy, na ktoré sa čalúnenie montuje. Chceme Vám dať na výber, preto v ponuke čalúnených stoličiek nájdete stoličky Trivalli na bukovom alebo na dubovom ráme. Prvé menované sa vyznačujú nižšou cenou, ľahkosťou a odolnosťou. Dubové nohy sú nadpriemerne odolné, pevné a príjemné po mnoho rokov.

Škandinávska séria čalúnených stoličiek Trivalli

Škandinávske čalúnené stoličky sú praktickým prvkom nielen do jedálne či obývacej izby, ale aj k toaletnému stolíku alebo pracovnému stolu. Ich tvar, čalúnené sedadlo a operadlo pôsobia útulne a tiež vnášajú do interiéru harmonickú náladu. Pozrite sa, aké farby sú dostupné v našej ponuke. Sme si istí, že nájdete takú, ktorá splní Vaše očakávania.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium