Drevenákrajina.sk

Biele drevené postele do spálne

Internetový obchod Drevenákrajina.sk odporúča štýlové postele z masívu do spálne. Biely nábytok, ktorý ponúkame, sa vyznačuje nielen úžasným prírodným vzhľadom, ale aj veľkou pevnosťou a odolnosťou. Drevené postele do spálne sú vyrobené z kvalitnej masívnej borovice. Kvalitné borovicové drevo na jednej strane dodáva nábytku očarujúci vzhľad a na jeho povrchu je viditeľná štruktúra dreva. Na druhej strane, použitím najlepšieho dreva získate postele do spálne s vysokou odolnosťou, ktorá sa prejaví dlhou životnosťou. Môžete si byť istí, že posteľ kúpená v internetovom obchode Drevenákrajina.sk Vám bude slúžiť dlhé roky.

Postele do spálne

Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 140 x 200 cm Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 140 x 200 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 723,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 160 x 200 cm Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 160 x 200 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 751,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 180 x 200 cm Posteľ, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 180 x 200 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 781,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
 Belluno Elegante posteľ biela 140cm + zásuvka Belluno Elegante posteľ biela 140cm + zásuvka
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 689,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Drevené postele do spálne - pohodlný a pokojný spánok

Spálňa je intímna miestnosť, v ktorej trávime veľkú časť svojho života. Preto je veľmi dôležité, aby ste ju zariadili čo najpohodlnejšie. Aby ste v nej mohli pokojne spať a odpočívať. Najdôležitejším kusom nábytku v spálni je posteľ. Práve posteľ do veľkej miery rozhoduje o tom, či máme dostatok spánku, alebo s ním máme problémy.

Drevené postele do spálne, ktoré ponúka internetový obchod Drevenakrajina.cz, zaručujú vysokú úroveň pohodlia. Ležanie na nich je skutočným potešením.

Postele a spálne súpravy v rôznych štýloch

Biela drevená posteľ je vhodná do každého interiéru. Je to vďaka univerzálnej bielej farbe, ktorá sa veľmi dobre hodí do každej miestnosti zariadenej v akomkoľvek štýle. Postele z bielej borovice však odporúčame najmä milovníkom minimalizmu. Vďaka klasickému nadčasovému dizajnu a spomínanej univerzálnej bielej farbe sú ideálne do štýlovo zariadených spální:

  • Škandinávskom,
  • Provensálskom,
  • Rustikálnpm štýlu.

Spálňové nábytkové série v príjemnej kombinácii dekorov obsahujú všetko, čo potrebujete - posteľ, nočné stolíky, skrine, komody, police atď. Spálňové zostavy Vám uľahčia zariaďovanie a plánovanie izby a nemusíte sa obávať, že nenájdete vhodné nočné stolíky alebo skrine k posteli. Spálňová séria nábytku bude farebne a štýlovo dokonale ladiť s Vaším interiérom.

Prírodné drevené postele do spálne so zásuvkami

V našom online obchode nájdete aj drevené postele z borovice so zásuvkou. Tento nábytok je dokonalým dizajnom pre ľudí, ktorí ocenia pohodlie a funkčnosť. Biela posteľ so zásuvkou Vám umožní usporiadať priestor v spálni. Do zásuvky môžete uložiť posteľnú bielizeň, vankúše, prikrývky, prehozy, uteráky atď.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium