Drevenákrajina.sk

Drevené truhlice z masívneho dreva

Keď sa vrátite späť v čase, môžete si vybaviť spomienky, v ktorých hrajú hlavnú úlohu krásne a zaujímavé drevené truhlice. Jedinečné truhlice z masívneho dreva, ktoré ponúkame, sú však viac než len nádychom nostalgie. Nábytok z masívneho dreva je vysoko kvalitný, elegantný a odolný nábytok pre dnešné miestnosti. V ponuke obchodu nájdete biele drevené truhly, ako aj truhly s vrchnou doskou z dubového a orechového dreva. Skvele poslúžia ako miesto na odkladanie vecí, stolík alebo aj miesto na sedenie. Výrobky, ktoré ponúkame, sú vyrobené s výnimočným vkusom a dôrazom na detail - prezrite si náš sortiment a oceníte ich krásu a užitočnosť.

Truhlice

Truhlica, dub, farba prírodný dub, séria Gialo Truhlica, dub, farba prírodný dub, séria Gialo
Dodávateľ: Gialo
Jednotková cena: 323,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Truhlica, borovica, farba biela - dub, séria Marone Truhlica, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 269,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Truhlica, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante Truhlica, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 382,50 €
ks.
Skontrolujte viac
Truhla drevená biela/tabaková Marone Elite Truhla drevená biela/tabaková Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 259,25 €
Skontrolujte viac
Truhlica, borovica, farba biela - dub, séria Marone Elite Truhlica, borovica, farba biela - dub, séria Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 259,25 €
ks.
Skontrolujte viac

Vyberte si drevenú truhlicu v štýle, ktorý vám vyhovuje

Naše biele drevené truhlice ideálne doplnia dizajn Vášho interiéru a obohatia jeho funkčnosť. Rustikálna, provensálska alebo škandinávska, podľa svojho vkusu si môžete vybrať drevenú truhlicu, ktorá vyhovuje Vášmu vkusu a harmonicky zapadne do Vášho interiéru. Drevený nábytok, ktorý ponúkame, je vyrobený z najkvalitnejšieho materiálu zo zodpovedného pestovania, ktoré nemá negatívny vplyv na životné prostredie. V ponuke nájdete okrem iného biele truhlice z fínskej borovice a truhlice z dubového masívu.

Drevené truhlice, nábytok, ktorý sa hodí takmer kamkoľvek

Pevne vyrobené drevené truhly sú ideálne ako nábytok do predsiene alebo chodby. Môžete ich použiť napríklad aj ako botník pod vešiakom na chodbe. V našej ponuke však nájdete truhlice, ktoré sú vhodné nielen do predsiene. Odporúčame ich umiestniť napríklad do spálne, vyzerajú krásne a sú priestranné. Môžete do nej ľahko uložiť prikrývky, vankúše a posteľnú bielizeň. Niektoré z našich výrobkov majú aj mechanizmus, ktorý zabraňuje zabuchnutiu veka truhlice.

Údržba dreveného nábytku

Ak chcete, aby Vám nábytok z dubového alebo borovicového masívu vydržal čo najdlhšie, musíte sa oň starať. Prach a nečistoty stačí zotrieť vlhkou handričkou bez použitia čistiacich prostriedkov. Drevenú truhlicu nevystavujte UV žiareniu ani zdrojom tepla, ako sú radiátory alebo klimatizácia. Vďaka tomu sa budete môcť z krásy tohto kusu nábytku tešiť oveľa dlhšie. Chceli by ste mať doma takúto krásnu drevenú truhlicu? Navštívte náš obchod Drevenákrajina.sk.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium