Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Belluno Elegante vo farebnej kombinácii biela - prírodná borovica

Snívate o svetlom interiéri, v ktorom vládne harmónia, pokoj, ale aj teplo domova? To sú myšlienky, ktorými sa riadi plánovanie a dizajn novej farebnej verzie kolekcie Belluno Elegante. Zachovali sme známe prahy, vertikálne drážky, pôsobivé zakončenia, rámy okolo čela a gombíkové úchytky. Práve vďaka týmto detailom je séria Belluno Elegante taká obľúbená a cenená. Takže ak ste čakali na verziu so svetlou hornou časťou z prírodnej borovice, ste na správnom mieste! Teraz si môžete zostaviť rôzne komody, dve verzie vitrín, TV stolík a nočný stolík. Pozrite si ich na webovej stránke predajcu dreveného nábytku Drevenákrajina.sk

Belluno Elegante biela - prírodná borovica

Brzda určená pre dvere Belluno Elegante Brzda určená pre dvere Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 5,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Nábytok Belluno Elegante biela s vrchnou doskou vo farbe prírodnej borovice

Vo svojom štúdiu, dome alebo byte si môžete vytvoriť svetlé, priestranné, útulné a jedinečné interiéry. Provensálsky štýl bude určite vyhovovať Vašim potrebám. Ak hľadáte harmonické a vyvážené usporiadanie, odporúčame Vám drevený nábytok zo série výrobkov Belluno Elegante. Táto kolekcia sa vyznačuje pôsobivými podstavcami zdobenými frézami, ktoré jej dodávajú rafinovaný charakter. Práve tieto prvky spolu s profilovanou základňou tvoria základ zvyšku konštrukcie. Do popredia vystupujú frézovanie, vertikálne drážky, široké rámy okolo čela skriniek a úzke a frézované čelá zásuviek. Celok dopĺňajú minimalistické kľučky.

V ponuke internetového obchodu s nábytkom Drevenákrajina.sk vo farebnej kombinácii biela - prírodná borovica sú:

  • drevené vitríny,
  • drevené police,
  • drevené komody,
  • drevené TV stolíky.

Nábytok z borovicového dreva zo série Belluno Elegante vo farebnej kombinácii bielej s vrchnou doskou vo farbe prírodnej borovice zaujme svojím prirodzeným, nadčasovým dizajnom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium