Drevenákrajina.sk

Drevené knižnice z borovicového a dubového dreva

Hľadáte knižnicu do svojho domova alebo zariaďujete funkčnú izbu pre svojho tínedžera? Biele drevené knižnice z internetového obchodu Drevenákrajina.sk sú univerzálnym nábytkom, ktorý môžete použiť v každej miestnosti. Táto jednoduchá a priestranná drevená knižnica Vám poskytne dostatok miesta na uloženie a vystavenie najdôležitejších predmetov - kníh, stolových hier, dokumentov a dekorácií. Vďaka širokej škále možností si môžete vybrať dubové knižnice alebo knižnice z bielej borovice, ktoré dokonale vyhovujú Vašim individuálnym potrebám. Prírodné drevo v módnych farbách je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú elegantné a štýlové interiéry.

Knižnice

Biele drevené knižnice v provensálskom štýle

Naše borovicové knižnice majú jednoduchý tvar, ale drobné detaily typické pre provensálsky štýl. Výrazné ozdobné spodné lišty a štylizovaný veniec v jednej z troch farieb:

  • biela,
  • orech,
  • dub,

pripomínajú útulnú a hrejivú atmosféru vidieckeho domu. Celá knižnica okrem hornej časti je natretá vodou riediteľnou farbou v teplom bielom odtieni a vnútro nábytku je tiež vybielené. Keďže pokrytie farbou je 85 %, na drevenej knižnici uvidíte množstvo drevených vlákien, takáto povrchová úprava zdôrazňuje prirodzený charakter nábytku a vyzerá fenomenálne.

Borovicové knižnice pre Váš domov

Štýlové knižnice z bielej borovice sú ideálne do väčšiny interiérov. Univerzálny tvar a módne farby nášho nábytku sa štýlovo hodia do zariadených domovov:

  • Provensálsky
  • Anglický
  • Minimalistický
  • Moderný
  • Škandinávsky štýl

Otvorené vysoké biele knižnice z internetového obchodu Drevenákrajina.sk sú skvelým vybavením pracovne, spálne, obývačky, detskej izby, ale aj predsiene a jedálne. Tieto modely majú päť políc, z ktorých štyri sú nastaviteľné, takže sa môžete rozhodnúť, ktorá poloha Vám najviac vyhovuje. Naše biele knižnice s policami sú klasikou, ktorá sa hodí do každej domácnosti.

Masívne dubové knižnice

Ako spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami presne vieme, ako vyrobiť kvalitné knižnice z masívnej borovice. Predovšetkým používame starostlivo vybrané masívne borovicové drevo - fínska borovica je prírodný a odolný materiál. V každej fáze výroby zabezpečujeme najvyššie štandardy prevádzky a hotový výrobok prechádza prísnou kontrolou kvality. Výsledkom sú masívne borovicové knižnice, ktoré zaujmú dôkladným spracovaním detailov a odolnosťou materiálu.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium