Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Marone Kids pre detskú izbu

Séria dreveného nábytku Marone Kids umožňuje kompletne zariadiť detskú izbu. Marone Kids je séria očarujúceho dreveného nábytku pre deti v provensálskom štýle, ktorý predstavuje kompletné zariadenie detskej izby - od dojčenského až po školský vek.

Séria nábytku Marone Kids zahŕňa nábytok pre:

  • pre batoľa - drevená komoda s prebaľovacím pultom, drevená postieľka s priečkami, ktorá rastie spolu s dieťaťom, drevená zásuvka pod posteľou,
  • pre staršie dieťa - drevená posteľ, drevená skriňa, drevený písací stôl a nočný stolík, drevená knižnica,
  • drevená nástenná polica a úložný box.

Klasická kombinácia bielej a dubovej farby je vhodná do každého interiéru. Biely detský nábytok sa hodí do chlapčenskej izby v škandinávskom štýle aj do romantickej izby malej princeznej.

Masívne borovicové drevo použité na výrobu všetkého nábytku Marone Kids je pevné, trvanlivé a odolné voči poškodeniu. Nábytok je voskovaný na bielo a niektoré prvky sú ponechané vo farbe prírodného borovicového dreva.

Marone Kids

Kolekcia nábytku Marone Kids - biely drevený nábytok do detskej izby

Všetok nábytok z tejto kolekcie je vyrobený z masívneho borovicového dreva, ktoré zaručuje vysokú pevnosť, trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Biely detský nábytok Marone Kids je zdobený frézovanými vzormi, ktoré odkazujú na provensálsky a rustikálny štýl. Vďaka svojmu nadčasovému štýlu je ideálny do moderných interiérov. Na nábytku je viditeľná prirodzená štruktúra dreva.

Nábytok z borovicového dreva zo série Marone Kids vo farebnej kombinácii biela s dubovou povrchovou úpravou zaujme svojím prirodzeným, nadčasovým dizajnom.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium