Drevenákrajina.sk

Drevené botníky do predsiene

Drevené botníky sú praktickým nábytkom do predsiene. Máte veľa členov domácnosti? Alebo si nemáte kam uložiť topánky? Náš drevený botník z bielej borovice Vám pomôže udržať poriadok a získať späť priestor v predsieni. Skrinku na topánky možno použiť aj ako sedadlo pri obúvaní. Môžete naň položiť vankúše alebo nechať voľný priestor na odkladanie tašiek a batohov. Skriňa na topánky z borovicového dreva sa ľahko udržiava v čistote, a keďže je vyrobená z prírodného dreva, je odolná a vydrží roky. Vďaka univerzálnemu štýlu a bielej farbe skrinky na topánky ju možno ľahko použiť v akomkoľvek interiéri. Zvlášť krásne ladí s provensálskym a škandinávskym štýlom. K botníku si môžete vybrať iný nábytok do predsiene z borovicového dreva z internetového obchodu Drevenákrajina.sk.

Botníky do predsiene

Botník, borovica, farba biela - dub, séria Marone Botník, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 579,00 €
Skontrolujte viac
Botník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante Botník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 355,50 €
ks.
Skontrolujte viac
Botník, dub, farba prírodný dub, séria Gialo Botník, dub, farba prírodný dub, séria Gialo
Dodávateľ: Gialo
Jednotková cena: 1 139,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Botník, borovica, farba biela - dub, séria Marone Elite Botník, borovica, farba biela - dub, séria Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 437,75 €
ks.
Skontrolujte viac
Botník, dub, farba prírodný dub, séria Gialo Botník, dub, farba prírodný dub, séria Gialo
Dodávateľ: Gialo
Jednotková cena: 238,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Drevená skrinka na topánky biela/tabaková Marone Elite Drevená skrinka na topánky biela/tabaková Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 437,75 €
Skontrolujte viac
Gialo - dubový botník do predsiene veľký Gialo - dubový botník do predsiene veľký
Dodávateľ: Gialo
Jednotková cena: 259,25 €
ks.
Skontrolujte viac

Skriňa na topánky v predsieni

Ak si ceníte poriadok vo svojej predsieni a chcete, aby bola konečne uprataná, je čas zaobstarať si botník z masívneho dreva. Budete môcť uložiť nielen topánky, ktoré nosíte každý deň, ale aj tie, ktoré čakajú na svoju sezónu. Páry topánok môžete uložiť voľne v škatuliach alebo v skrini na topánky. Drevené botníky do predsiene, ktoré ponúkame, sú navrhnuté v obľúbenom provensálskom štýle. Hodia sa však aj do rustikálnych a klasických interiérov. V internetovom obchode môžete skompletizovať biely predsieňový nábytok alebo si kúpiť jednotlivé kusy - podľa Vašich potrieb. Pri kúpe skrine na topánky sa rozhodnite pre univerzálny kus nábytku, ktorý nielenže dobre plní svoju úlohu, ale aj zapôsobí na hostí a členov domácnosti.

Botníky na topánky z masívneho dreva

Niektorí ľudia skladujú topánky na policiach alebo v skrini na topánky. Uzavretie topánok do krásnej skrinky na topánky zabezpečí, že Vaša predsieň bude minimalistická a uprataná. V malej miestnosti zohráva skrinka na topánky osobitnú úlohu a umožňuje Vám čo najlepšie využiť priestor. Na skrinku na topánky umiestnite mäkké vankúše a budete mať miesto na sedenie aj v predsieni. Internetový obchod Drevenákrajina.sk ponúka biele drevené botníky do predsiene. Nábytok z masívnej fínskej borovice je odolný a vyzerá skvele aj po mnohých rokoch. Sú tiež ideálne k šatníku. Vo vnútri skrine na topánky sú drevené police na topánky alebo škatule. Séria výrobkov do predsiene zahŕňa ďalší biely drevený nábytok a doplnky: vešiaky so zrkadlom, zrkadlá a šatníkové skrine. Pre väčšie pohodlie môžete pridať aj provensálske kreslo.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium