Drevenákrajina.sk

Séria nábytku Modern Loft z prírodného dubového dreva

Zariaďujete svoj byt v loftovom štýle? Vytvorili sme štýlovú dubovú sériu nábytku založenú na kombinácii prírodného dubového dreva s pevným kovovým podstavcom. Ak hľadáte nábytok z dubového masívu, s ktorým si môžete vytvoriť vstavanú obývaciu izbu alebo pracovňu, vyberte si sériu Modern Loft. Nájdete tu konferenčný stolík, niekoľko typov TV stolíkov, vysokú vitrínu a barovú komodu. Chcete sa o ňom dozvedieť viac?

Olejované dubové drevo

  • Novinka
Komoda z barom, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft Komoda z barom, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft
Dodávateľ: Modern Loft
Jednotková cena: 862,75 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
  • Novinka
TV stolík veľký, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft TV stolík veľký, dub, farba prírodný dub, séria Modern Loft
Dodávateľ: Modern Loft
Jednotková cena: 1 015,75 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka

Modern Loft dubový drevený nábytok pre Vás

Na výrobu nášho dreveného nábytku sme použili prírodné dubové drevo, ktoré sa vyznačuje nadpriemernou pevnosťou, odolnosťou a trvanlivosťou. Vďaka tomu zostáva dubový nábytok krásny, pevný a stabilný po mnoho rokov. Na povrchu korpusu a na čelách je viditeľná prirodzená kresba a suky dreva, ktoré jej dodávajú celkový charakter. Všetko sa zvýraznilo pri olejovaní, ktoré ešte viac zvýraznilo zlatistú farbu dreva. Celé to stojí na kovovom podstavci s nohami, ktorý drží nábytok niekoľko centimetrov nad podlahou. Takýto podstavec v kombinácii s jednoduchými kovovými rukoväťami zdôrazňuje loftový štýl nábytku. 

Séria dreveného nábytku do obývacej izby

Séria Modern Loft obsahuje konferenčný stolík, niekoľko modelov TV stolíkov, barovú komodu a vysokú vitrínu, v ktorých môžete vystaviť všetko potrebné. Vybrali sme také masívne dreviny, aby plánovanie priestoru obývacej izby nebolo problematické. Samozrejmosťou je úložný a výstavný priestor - všetko, čo v obývačke potrebujete.

Medzi našimi sériami nájdete mnohé, s ktorými Modern Loft vytvorí ucelenú vstavbu. Spomeňte si na dubovú sériu Gialo alebo jednotlivé stoličky a stoly v jednoduchom štýle. Pozrite sa, čo pre Vás máme pripravené na www.drevenakrajina.sk

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium