Drevenákrajina.sk

Modernosť v kombinácii s prírodou v kolekcii nábytku Tirano, v ktorej charakteristická zlatistá hrejivosť divokého duba dokonale ladí s jemnými lamelami na čelách, je kľúčom ku krásnemu zariadeniu vášho domova. Tieto geometrické masívy, presvetlené zmyselným svetlom integrovaným do niektorých kusov nábytku, premenia každý interiér na priestor plný štýlu a tepla. Ozdobné lamely nielenže dodávajú charakter, ale aj jemne zvýrazňujú prirodzenú krásu dreva, vďaka čomu je každý kus nábytku jedinečným umeleckým dielom.

Tirano - lamely

Dubová komoda 3D lamelová Tirano Dubová komoda 3D lamelová Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 150,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Dubová závesná lamelová RTV komoda Tirano Dubová závesná lamelová RTV komoda Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 095,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Stojacia dubová vitrína lamela 1D Tirano Stojacia dubová vitrína lamela 1D Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 835,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Stojacia dubová vitrína lamela 2D Tirano Stojacia dubová vitrína lamela 2D Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 255,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Závesná vitrína Tirano 1D z dubových lamiel Závesná vitrína Tirano 1D z dubových lamiel
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 730,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Kolekcia Tirano - moderná elegancia s nádychom prírody

Kolekcia v odtieni zlatého duba, zdobená lamelami, prináša do interiérov atmosféru modernej elegancie a zároveň aj nezvyčajnú štruktúru. Nábytok v závesnej aj stojacej verzii dokonale dopĺňa obytné priestory od obývačiek až po spálne a vytvára premyslené a štýlové aranžmány. Dotykový spínač, ktorý aktivuje jemné vnútorné osvetlenie nábytku, nielenže zvýrazňuje jeho geometrický dizajn, ale vytvára aj útulnú, atmosférickú auru. Sú ideálne na vystavenie dekorácií alebo uloženie predmetov dennej potreby, pričom spájajú funkčnosť s jedinečným vzhľadom.

Drevený nábytok Tirano - jedinečný vzor dreva

Výber divokého duba ako suroviny pre kolekciu Tirano nebol náhodný - vďaka tomuto materiálu zákazníci získavajú jednoducho bezkonkurenčnú kvalitu, ktorá ide ruka v ruke s výnimočným dizajnom. Toto drevo, cenené pre svoju pevnosť a odolnosť, poskytuje nábytku nielen estetickú hodnotu, ale aj funkčnosť na najvyššej úrovni.

Každý kus kolekcie sa vyznačuje individuálnou kresbou a štruktúrou, vďaka čomu je nábytok nielen jedinečný, ale aj plný charakteru. Divoký dub so svojím bohatým spektrom farieb a textúr je dokonalým pozadím pre moderné geometrické formy, ktorými sa nábytok Tirano vyznačuje, a obohacuje interiér o prvok, ktorý je moderný a zároveň blízky prírode. Vďaka týmto vlastnostiam sú drevené kúsky z kolekcie Tirano trvalou investíciou, ktorá časom získa na hodnote a stane sa neoddeliteľnou súčasťou domáceho života.

Nábytok z dreva Tirano - precíznosť, ktorá potvrdzuje najvyššiu kvalitu

Kolekcia Tirano je kvintesenciou remeselnej zručnosti, v ktorej bol každý detail prepracovaný s mimoriadnou precíznosťou. Dôkladné remeselné spracovanie, od výberu najkvalitnejšieho divokého duba cez zložité spracovanie až po konečnú povrchovú úpravu, svedčí o hlbokom odhodlaní vytvárať výrobky výnimočnej kvality. Systém tichého zatvárania použitý v zásuvkách a dvierkach je na druhej strane výrazom starostlivosti o komfort používania, ako aj symbolom modernej technológie pre každodenné pohodlie.

Investícia do nábytku z kolekcie Tirano je rozhodnutím kúpiť nadčasové predmety, ktoré sa môžu stať vzácnym rodinným dedičstvom z generácie na generáciu, pričom si zachovajú svoju funkčnosť a krásu.

Nábytok Tirano s lamelami - modernosť sa spája s komfortom

Každý kus z kolekcie Tirano bol navrhnutý tak, aby maximalizoval pohodlie používateľa a spájal estetiku s funkčnosťou.

Vitríny, závesné aj stojanové, slúžia ako elegantný prezentačný a úložný priestor, ideálny do obývacej izby alebo jedálne, kde možno vystaviť riad aj rodinné pamiatky. Závesná komoda RTV je moderným doplnkom obývacej zóny, pretože umožňuje ergonomické a estetické umiestnenie audiovizuálneho zariadenia. Na druhej strane, štandardná komoda s uzavretými čelami, vybavená praktickými policami, je univerzálnym kusom nábytku, ktorý sa osvedčí pri organizovaní každodenných vecí v každej miestnosti, od spálne cez obývaciu izbu až po predsieň.

Vďaka použitiu divokého duba je tento nábytok nielen odolný a trvácny, ale zároveň vnáša do domácnosti teplo a prirodzenosť a vytvára priestor, ktorý je príjemný a pohodlný.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium