Drevenákrajina.sk

Stoly do obývacej izby

V posledných rokoch sú trendom stoly do obývačky z masívneho dreva. Vytvorili sme kolekciu praktických a estetických riešení, ktoré zlepšujú kvalitu každodenného života. Drevené stoly do obývačky v bielej farbe sú vhodné do miestností škandinávskeho, provensálskeho a industriálneho charakteru. Môžete ich umiestniť do miestností rôznych farieb, vždy budú vyzerať elegantne, štýlovo a originálne.

Stoly do obývačky

Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami Dubový Stôl Gavardo s čiernymi oceľovými nohami
Dodávateľ: Gavardo
Jednotková cena: 539,00 €
Skontrolujte viac
Dubový Stôl Siena 180x90 Dubový Stôl Siena 180x90
Dodávateľ: Siena
Jednotková cena: 830,00 €
Skontrolujte viac
Stôl, borovica, farba grafit - dub, séria Marone, rozmer 90 x 180 cm Stôl, borovica, farba grafit - dub, séria Marone, rozmer 90 x 180 cm
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 585,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka
  • Novinka
  • Novinka
  • Novinka

Biely stôl do obývačky

Biely nábytok sa spája s pokojom a čistotou. Podobné pozitívne pocity vyvoláva aj drevo, najmä kvalitné drevo, ako je dub. Drevený nábytok má nadčasovú eleganciu a zároveň príťažlivú modernosť. Miestnosť s dreveným stolom pôsobí útulne a relaxačne. Pozvaní hostia budú radi tráviť čas vo Vašej obývačke. Medzi navrhovaným nábytkom nájdete skladacie stoly, vďaka ktorým denne ušetríte miesto a pripravíte priestor pre všetkých hostí počas väčších stretnutí. Niektoré stoly do obývačky v našom internetovom obchode majú vlastnosti, ako napríklad:

  • elegantné zúžené nohy,
  • diskrétna zásuvku na kolieskach,
  • vrchná časť je natretá vodou riediteľnou farbou.

Stoly do obývačky dokonalá kombinácia dreva

Prírodné, viditeľné zrná dreva vnesú do Vášho domova teplo priamo z prírody. Drevo je materiál, ktorý umožňuje vytvárať nadčasové aranžmány. Zároveň starne štýlovo, takže stoly do obývačky vyzerajú skvele aj po mnohých rokoch. Ak si interiér vyzdobíte rastlinami, bude to mať pozitívny vplyv na Vašu náladu. Obývacia izba je miestom, kde sa počíta s reprezentáciou aj relaxáciou. Vďaka starostlivým návrhom môžete získať oboje. Vyberte si  stôl do obývačky a vytvorte si interiér, ktorý nebudete chcieť opustiť.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium