Drevenákrajina.sk

Drevené nočné stolíky do spálne

Pri zariaďovaní izby ako je spálňa nezabudnite na taký dôležitý doplnok, akým sú nočné stolíky. Všetky nočné stolíky majú povrchovú úpravu z prírodného dreva v odtieňoch dub, medová borovica a orech. Ide o provensálsky a škandinávsky dizajn interiéru. K dispozícii sú aj nočné stolíky v medovej borovici, ktoré dokonale ladia s klasickými interiérmi. Môžete si vybrať nočné stolíky z masívneho dreva so skrinkami, zásuvkami a policami. Všetko závisí od Vašich preferencií. Všetky nočné stolíky sú vyrobené z prírodného borovicového dreva a vyznačujú sa odolnosťou a nadčasovým štýlom.

Nočné stolíky do spálne

Nočné stolíky z masívneho dreva do spálne - stavte na kvalitu a originálny dizajn

Ako profesionálny výrobca dreveného nábytku ponúkame našim zákazníkom nočné stolíky do spálne z masívneho dreva, ktoré splnia všetky ich očakávania. Ich originálny dizajn určite dodá charakter každej miestnosti. Môžete na ne ľahko umiestniť budík, nočnú lampu alebo fotografiu. Nočné stolíky do spálne, ktoré predávame, sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva, o ktorom sa dočítate v popise každého produktu. Nočné stolíky zakúpené v našom internetovom obchode Drevenákrajina.sk majú priestranné police na drobné predmety, ktoré Vám umožnia udržiavať poriadok v spálni.

Ako sa starať o nočné stolíky v spálni   

Moderné nočné stolíky do spálne predávané v našom obchode sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečia ich dlhú životnosť. Vďaka týmto jednoduchým krokom sa budete môcť dlhšie tešiť z ich bezchybného vzhľadu:

  • snažte sa často utierať prach vlhkou handričkou,
  • nepoužívajte silné čistiace prostriedky,
  • vyhýbajte sa priamemu UV slnečnému žiareniu,
  • neumiestňujte nábytok priamo na radiátor.
nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium