Drevenákrajina.sk

Rámy postelí do spálne a rošty do postele

S našou pomocou nájdete pre spálňu pevné rámy a rošty, ktoré zabezpečia maximálny komfort pri spánku. Znie to ako prázdny sľub? Myslíme to vážne! Každý drevený rám, rošt postele je vyrobený z kvalitnej suroviny, ktorú získavame z kvalifikovaného lesného hospodárstva. Vďaka príslušnej pružnosti funguje s akýmkoľvek typom matraca bez ohľadu na váhu tela. Ponúkame flexibilné a nastaviteľné rámy a rošty pre spálne, vďaka ktorým sami uvidíte, že vysoká kvalita nábytku sa premieta do komfortu používania. Ponúkame modely s nastaviteľným uhlom sklonu prednej aj zadnej časti rámu, čo vám umožňuje voľne čítať vašu obľúbenú knihu a poskytuje relaxačnú polohu tela.

Drevené rámy do spálne a rošty na posteľ - pružné a nastaviteľné

Spálňové rámy vyrábame z lepeného vrstveného dreva, vďaka čomu zákazníkom poskytujeme dlhú životnosť našich výrobkov. Používame pružné lamelové rošty, ktoré sa na rozdiel od pevného rámu ohýbajú a prispôsobujú zakriveniu tela, čo umožňuje zaujať pohodlnú polohu. V ponuke máme iba drevený nábytok, pretože chceme vytvárať hodnotné predmety, ktoré potešia nielen krásnym dizajnom, ale aj odolnosťou. V prípade dreveného rámu a roštov postele nie je vzhľad kľúčový - dôležitá je maximálna funkčnosť a spoľahlivosť.

Z tohto dôvodu vynakladáme maximálne úsilie, aby naše rámy absorbovali prítlačnú silu a umožnili matraci, aby sa mohol voľne prispôsobiť tvaru tela. Vďaka praktickému uvažovaniu o produktoch zákazníci ocenia našu prácu. Skontrolujte tiež ďalší borovicový spálňový nábytok, vďaka ktorému vytvoríte jedinečné a útulné interiéry, ku ktorým sa budete chcieť vrátiť. Kvalita je našou prioritou, takže si môžete bez obáv objednať drevený rám matraca!

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium