Drevenákrajina.sk

Príborníky do obývačky

Ak chcete zariadiť svoj domov v provensálskom alebo rustikálnom štýle, vyberte si do obývačky biely príborník. Bude reprezentatívny, ale aj veľmi praktický, veľký počet políc (vrátane políc so sklom) a zásuviek, bude priťahovať pozornosť členov rodiny a hostí. Dobre si uvedomujeme, že nájsť nábytok, ktorý v sebe spája odolnosť a estetiku, nie je jednoduchá úloha, a preto sme naše príborníky vyrobili z masívneho dreva. Pri výrobe používame len vysoko kvalitné suroviny.

Príborníky do obývačky vyrobené z dreva totiž starnú s noblesou a časom získavajú jedinečný charakter. Biely drevený nábytok má aj ďalšie výhody. Môžete ich ľahko čistiť (stačí použiť suchú handričku) a tešiť sa z ich dlhej životnosti. Najmä ak sú vyrobené z fínskej borovice, ako naše príborníky. Fínskej borovici sa darí v drsných podmienkach, preto je tu vyrobený nábytok veľmi odolný voči vonkajším vplyvom - napríklad voči oderu, záplavám, nárazom.

Príborníky do obývacej izby

Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 585,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba grafit - dub, séria Marone Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba grafit - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 585,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína 2.1 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína 2.1 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 545,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína úzká sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína úzká sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 599,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Biely príborník do obývačky - prečo si ho vybrať?

Moderný príborník do obývačky sa vyznačuje kvalitou, funkčnosťou a ekologickosťou. Ako výrobca dreveného nábytku sa snažíme o racionálnu výrobu a používanie ekologických farieb. Biele príborníky do obývačky ponúkame preto, lebo ide o najuniverzálnejšiu farbu, ktorá sa hodí do rôznych štýlov interiéru. Biela má tiež upokojujúcu funkciu, upokojuje a zmierňuje emócie, čo má pozitívny vplyv na relaxáciu a atmosféru v miestnosti. Elegantné povrchové úpravy tiež zaručujú, že pobyt v obývacej izbe bude vždy príjemným zážitkom, či už niekoho pozvete na popoludňajší čaj, alebo si budete čítať knihu osamote. Vo svete neustálych zmien často hľadáme riešenia s univerzálnym, nadčasovým charakterom.

Komoda + nadstavec = moderný príborník

V našom online obchode nájdete bielu komodu a nadstavec, s ktorými si môžete vytvoriť moderný príborník do obývačky. Zároveň to môžu byť dva samostatné kusy nábytku. Príborník do obývačky je k dispozícii v troch farebných variantoch:

  • 100% biela,
  • biela s časťami vo farbe orecha,
  • biela s dubovou farbou.

Biely nábytok do obývačky je známy tým, že v interiéri opticky vytvára teplo, ale nábytok z pravého dreva ho ešte umocňuje. Prírodou inšpirované prírodné príborníky do obývačky sú nadčasovým riešením.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium