Drevenákrajina.sk

Zrkadlá do spálne v masívnom drevenom ráme

Chcete zväčšiť priestor svojej spálne alebo ju zútulniť? Vyberte si jednoduché, ale veľmi efektné zrkadlo do spálne, ktoré môžete umiestniť oproti oknu. Slnečné svetlo sa bude odrážať od zrkadla a dodá Vašej spálni viac svetla. Ak si vyberiete stojace zrkadlo, vertikalita zrkadla opticky zvýši výšku vašej miestnosti. Náš online obchod so zrkadlami ponúka sortiment pre všestranných milovníkov zrkadiel. Okrem iného ponúkame aj spálňové zrkadlá s dreveným bielym rámom, ktoré sú ideálne pre módne škandinávske, provensálske a rustikálne interiéry.

Zrkadlá do spálne

Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 159,20 € 199,00 €
Skontrolujte viac
  • zľava
Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 124,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka
Závesné zrkadlo bielo/tabakove  Marone Elite Závesné zrkadlo bielo/tabakove Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 157,25 €
Skontrolujte viac
Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala
Dodávateľ: Marsala
Jednotková cena: 235,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Zrkadlo v dubovom ráme Altino Zrkadlo v dubovom ráme Altino
Dodávateľ: Altino
Jednotková cena: 240,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Krásne zrkadlá v spálni sú nadčasové

Biely nábytok do spálne je skvelý, pretože biela farba upokojuje a uvoľňuje. Spálňa je miestom intimity a oddychu, preto by zrkadlo v spálni nemalo dominovať ani farbou, ani štýlom. Ako predajca dreveného nábytku ponúkame zrkadlá, ktoré môžu stáť, ale dajú sa zavesiť aj v horizontálnej orientácii. Zrkadlo v spálni tiež zväčší priestor, a ak je v spálni ďalšia skriňa s oblečením, veľké zrkadlo je nevyhnutné, aby ste videli svoju postavu. Zrkadlá v našej spálni:

  • sú elegantné a odolné,
  • majú drevený rám z výrobného procesu šetrného k životnému prostrediu,
  • sú vhodné aj do iných miestností, napríklad do obývačky alebo predsiene.

Ako nakúpiť zrkadlo v drevenom ráme do spálne

Zrkadlo do spálne si môžete objednať v našom internetovom obchode Drevenákrajina.sk, ktorý Vám ho doručí priamo domov. Všetky objednávky sú spracované v čo najkratšom čase. Všetok nábytok do spálne, ktorý si u nás môžete kúpiť, je vyrobený z pravého dreva. Je to drevený nábytok, ktorý do interiéru vnáša teplú a príjemnú atmosféru prevzatú z prírody.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium