Drevenákrajina.sk

Bielizníky

Malý, štýlový a mimoriadne praktický. To je bielizník, možno posledná bodka, ktorá chýba k dokonalosti Vašej spálne. Bielizník slúži na pohodlné a prehľadné uloženie posteľnej bielizne, prestieradiel a prikrývok. Ide teda v podstate o priestrannú komodu, ktorá sa zvyčajne nachádza v spálni so skriňami alebo dostatočne hlbokými zásuvkami. Táto zásuvková skriňa je skvelým doplnkom šatníkov. Veľkou výhodou je, že je menšej veľkosti a nezaberá veľa miesta. A pretože je nižšia, môžete na ňu umiestniť dekorácie, ako napríklad svietnik, starožitné hodiny, rodinné fotografie atď. Aj Vaša posteľná bielizeň si zaslúži svoje čestné miesto.

Bielizníky

Bielizník, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante Bielizník, borovica, farba biela - dub, séria Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 684,00 € 760,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
Bielizník, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante Bielizník, borovica, farba biela - orech, séria Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 684,00 € 760,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
Bielizník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante Bielizník, borovica, farba biela, séria Belluno Elegante
Dodávateľ: Belluno Elegante
Jednotková cena: 684,00 € 760,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
Bielizník, borovica, farba biela, séria Rosa Bianca Bielizník, borovica, farba biela, séria Rosa Bianca
Dodávateľ: Rosa Bianca
Jednotková cena: 308,75 € 475,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
  • Novinka
Bielizník, borovica, farba biela, séria Toskania Bielizník, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 735,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Bielizník, borovica, farba medová borovica, séria Toskania Bielizník, borovica, farba medová borovica, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 735,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Drevený bielizník so zásuvkami Simona Drevený bielizník so zásuvkami Simona
Dodávateľ: Simona
Jednotková cena: 1 120,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Aký typ bielizníka vybrať? 

Typ bielizníku by sa mal vyberať podľa potreby úložného priestoru. Ďalším kritériom by mal byť vzhľad a vnútorné usporiadanie, aby bielizník ladil s Vaším existujúcim nábytkom. Potom si môžete vybrať bielizník so zásuvkami, so skrinkami, kombinovaný ktorý obsahuje zásuvky aj skrinky, ako aj bielizník v podobe takzvanej truhly, ktorý sa otvára zhora. Ďalšou absolútne zásadnou otázkou je? Z akého materiálu chcete, aby bola Váš bielizník vyrobený? Ak už máte jasnú predstavu o tom, kde umiestnite Váš nový bielizník, je čas zamerať sa na výber materiálu. Najčastejšie sa na trhu stretávame s bielizníkami z masívneho dreva, buku, dubu, smreku alebo borovice. Je zrejmé, že výber materiálu závisí skôr od Vašich finančných možností a ochoty investovať. Je dôležité si uvedomiť: "Lacné často nie je dobré."  

Akú veľkosť bielizníka? 

Musíte si vopred premyslieť, do akého priestoru bielizník umiestnite. Bielizníky sa zvyčajne vyrábajú do výšky približne 140 cm, inak sú to potom klasické šatníkové skrine. Môžete si vybrať aj malé tzv. truhlice, ktoré sa dajú ľahko umiestniť napríklad k nohám postele. Štandardná šírka bielizníka je približne 80 - 90 cm.Je dôležité zvážiť, aké lôžkoviny chceme do bielizníka uložiť. Letná, ľahká s ľahkými vláknami alebo klasická páperová prikrývka? A čo vankúš? Nie je nič nepríjemnejšie, ako keď zistíte, že perina sa sotva zmestí do bielizníka alebo že je zbytočne veľký.  

Moderné bielizníky so zásuvkami 

Kedysi boli bohato zdobenou súčasťou spální kráľovských rodín, ale aj chudobných. O bohatstve majiteľov svedčilo množstvo ornamentov, ozdôb a unikátnych rukovätí. Dnes má bielizník jednoduchý dizajn, ale na blších trhoch môžete nájsť staré retro modely bielizníkov. Radi by sme Vám predstavili náš sortiment moderných bielizníkov, v ktorom hrá hlavnú úlohu praktické rozdelenie interiéru. Vo všetkých našich modeloch nájdete zásuvky, do ktorých môžete uložiť malú spodnú bielizeň. V priestrannej dvojdverovej skrini je priestor na väčšie predmety, ako sú napríklad nátelníky. V tomto priestore si môžete uložiť aj posteľnú bielizeň.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium