Drevenákrajina.sk

Drevené skrine z masívneho borovicového dreva

Biele skrine z masívneho dreva, ktoré ponúka internetový obchod Drevenákrajina.sk, zaujmú svojím krásnym prírodným vzhľadom. Tento nábytok je vynikajúcou ponukou pre milovníkov minimalizmu a klasického dizajnu. Vďaka svojej univerzálnej belosti sú skrine z bielej borovice vhodné do miestností zariadených v rôznych štýloch. Náš nábytok odporúčame najmä tým, ktorí si chcú zariadiť svoj domov v provensálskom, škandinávskom alebo rustikálnom štýle. Nábytok z bielej borovice je ideálny do minimalistických interiérov.

Skrine

Bielizník, borovica, farba biela, séria Toskania Bielizník, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 735,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Bielizník, borovica, farba medová borovica, séria Toskania Bielizník, borovica, farba medová borovica, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 735,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Skriňa 2D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania Skriňa 2D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 1 140,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Skriňa 2D, dub, farba prírodný dub, séria Ravello Skriňa 2D, dub, farba prírodný dub, séria Ravello
Dodávateľ: Ravello
Jednotková cena: 2 060,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka
Skriňa 3D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania Skriňa 3D so zásuvkami, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 1 470,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Skriňa 3D so zásuvkou, dub, farba prírodný dub, séria Lago Skriňa 3D so zásuvkou, dub, farba prírodný dub, séria Lago
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 1 646,00 €
Skontrolujte viac
  • Novinka

Borovicové skrine z prírodného materiálu

Ako renomovaný výrobca dreveného nábytku si zakladáme na najvyššej kvalite našich výrobkov. Ponúkané biele drevené skrine sú vyrobené z kvalitnej fínskej borovice. Nábytok z bieleho fínskeho borovicového dreva sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu a trvanlivosťou a zaujímavým prírodným vzhľadom. Na povrchu skriniek z prírodnej borovice je viditeľná štruktúra dreva. Originálny dizajn nášho nábytku dodáva miestnosti úplne nový, jedinečný charakter. Šatník z bielej borovice je ideálnou ponukou pre tých, ktorí chcú žiť v harmónii s prírodou.

Šatníky na mieru podľa vašich potrieb

Náš internetový obchod ponúka biele drevené skrine do spální a predsiení. S klasickou šatníkovou skriňou nielenže dodáte miestnostiam vo Vašom byte eleganciu, ale získate aj ďalší priestor, napríklad na oblečenie. Drevené šatníkové skrine, ktoré ponúka internetový obchod, spájajú originálny, klasický dizajn s funkčnosťou. Každý výrobok z nášho rozsiahleho a rozmanitého sortimentu je zárukou vysokej kvality a trvanlivosti. Chápeme, že Váš domov potrebuje priestrannú a praktickú drevenú skriňu, preto dbáme na to, aby každá z nich splnila tieto základné funkcie.

Drevené skrinky ako dekorácia miestnosti

Šatníková drevená skriňa z bieleho borovicového dreva v našej ponuke obohatí každý interiér. Zákazníci si môžu vybrať medzi hladkými a frézovanými čelami nábytku. Vďaka tomu sa nábytok z borovicového dreva v našom obchode osvedčí v tradičných aj modernejších aranžmánoch. Jednoduché telá jednotlivých modelov umožňujú ich estetickú kombináciu s ostatnými komponentmi a vytvárajú tak ucelený celok.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium