Drevenákrajina.sk

Drevené písacie stoly z masívneho dreva

Je drevený stôl z borovice praktický? Samozrejme, že je. Jedným z dôvodov je, že borovica rastie v drsných podmienkach, vďaka tomu má borovicový nábytok dlhú životnosť. Drevené borovicové stoly sa tiež ľahko čistia a udržiavajú, pretože keď sa na nich objaví vrstva prachu, stačí ich utrieť suchou handričkou. Výhodou dizajnu, ktorý ako výrobca dreveného nábytku ponúkame, je aj jeho kompaktnosť. Nájdete tu nielen pekné stoly z masívneho dreva, ale aj kancelárske stoly, ktoré sú zároveň nenápadnými komodami. Na trhu sa vyznačujeme vysokou estetikou, kvalitou a ekologickou výrobou.

Písacie stoly

Písací stôl, dub, farba prírodný dub, séria Simona Písací stôl, dub, farba prírodný dub, séria Simona
Dodávateľ: Simona
Jednotková cena: 454,75 €
ks.
Skontrolujte viac
Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone Písací stôl, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 439,20 € 549,00 €
Skontrolujte viac
  • zľava

Drevené stoly

Biely nábytok je veľmi obľúbený, pretože do interiéru vnáša pokojnú a teplú atmosféru. Ak chcete túto hrejivosť ešte viac zdôrazniť, vyberte si drevený nábytok s prirodzenou, viditeľnou štruktúrou. Náš internetový obchod ponúka drevené písacie stoly z borovice, ktoré sú vhodné ako stoly pre mládež na učenie a písanie domácich úloh, ale aj ako stôl pre dospelých. Ak pracujete na diaľku alebo často vykonávate niektoré úlohy pri počítači, moderný biely stôl je pre Vás dobrou voľbou. Biela Vám pomôže sústrediť sa a koncentrovať - je to najuniverzálnejšia farba a je neutrálna voči emóciám.

Okrem iného ponúkame drevené písacie stoly z borovice:

  • s uzavretými zásuvkami - na jednej alebo oboch stranách stola,
  • v troch základných farbách: biela, orech, dub,
  • s ďalším sekretárom.

Biely nábytok a stoly do vašej izby

Chcete zariadiť svoj priestor v rustikálnom, provensálskom alebo škandinávskom štýle? Dávate prednosť minimalizmu alebo nenápadnej elegancii? Chcete, aby bol Váš nábytok funkčný a zároveň vyzeral skvele? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali kladne, pracovné stoly z borovicového dreva z nášho obchodu sú určené práve pre Vás. Zároveň dbáme na to, aby boli stoly vytvorené racionálne a v súlade s prostredím. Používame tiež ekologické farby, čím vychádzame v ústrety zákazníkom, ktorí si cenia ekologický životný štýl.

Kam umiestniť drevený stôl?

Už viete, ako sa starať o biely nábytok, ale aby ste zachovali jeho vysokú kvalitu, nezabudnite ho aj správne umiestniť. Pravé drevo, ktoré ponúkame, by nemalo prísť do kontaktu s nadmerným teplom a UV žiarením. Preto neumiestňujte stôl vedľa radiátora alebo na miesta, kde je vystavený veľkému množstvu slnečného svetla.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium