Drevenákrajina.sk

Kolekcia Tirano s dekoratívnym plátkom dreva na čelách je zobrazením autentickej krásy prírody, ktorá je zasadená do moderného rámca. Zlatý teplý odtieň duba doplnený geometrickými masívmi s integrovaným osvetlením vytvára nábytok, ktorý je výrazný a zároveň jemne elegantný. Plátok dreva na čelách je nielen dekoratívny, ale aj svedčí o jedinečnosti a vysokej kvalite, ktoré dodávajú interiéru jedinečný charakter. Preskúmajte kolekciu trochu bližšie a komplexne si zariaďte priestory svojho domova.

Tirano - plátok dreva

Dubová komoda 3D s dreveným plátom Tirano Dubová komoda 3D s dreveným plátom Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 150,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Dubová závesná RTV komoda s dreveným plátom Tirano Dubová závesná RTV komoda s dreveným plátom Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 095,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Dubová závesná vitrína 1D s dreveným plátom Tirano Dubová závesná vitrína 1D s dreveným plátom Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 730,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Stojacia dubová vitrína 1D s dreveným plátom Tirano Stojacia dubová vitrína 1D s dreveným plátom Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 835,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Stojacia dubová vitrína 2D s dreveným plátom Tirano Stojacia dubová vitrína 2D s dreveným plátom Tirano
Dodávateľ: Tirano
Jednotková cena: 1 255,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Kolekcia Tirano - krása prírody v nábytku

V kolekcii nábytku Tirano, kde dominuje zlatý odtieň duba a jedinečnosť podčiarkujú prvky s plátkami prírodného dreva, nájdeme spojenie modernosti a prírody. Geometrické, závesné aj stojace skrinky, vybavené systémom osvetlenia aktivovaného dotykom, dokonale zapadajú do rôznych interiérových usporiadaní. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nábytok, ktorý nielen krásne vyzerá, ale je aj vysoko funkčný. Osvetlenie jemne zvýrazňuje dizajnové detaily a textúru dreva, čím vytvára hrejivú, príjemnú atmosféru. Tento nábytok sa skvele hodí do moderných obývacích izieb aj útulných spální a ponúka praktickosť a estetický pôžitok.

Nábytok z dreva Tirano - jedinečnosť každého kusu

Dubové drevo, ktoré je srdcom kolekcie Tirano, je symbolom nielen spoľahlivosti, ale aj mimoriadnej estetiky. Každý kus nábytku z tejto série rozpráva príbeh o trvanlivosti, ktorú divoký dub prináša, a ponúka tak nielen pevnosť, ale aj krásu, ktorá sa vekom len prehlbuje. Textúra a farebnosť charakteristické pre divoký dub dodávajú nábytku individualitu a hĺbku, vďaka čomu je každý kus funkčným a charakterným doplnkom interiéru.

Nábytok Tirano sa vďaka použitiu tohto ušľachtilého materiálu stáva stredobodom domáceho priestoru a ponúka nadčasovú eleganciu a solídnosť.

Drevený nábytok Tirano - záruka najvyššej kvality a spoľahlivosti

V kolekcii Tirano je základom filozofie firmy dôraz na detail, ktorý zdôrazňuje jedinečnosť a vysokú kvalitu každého vyrobeného kusu nábytku. Od tichého zatváracieho mechanizmu, cez starostlivo vybrané materiály až po precízne dokončovacie prvky, to všetko svedčí o bezkonkurenčnej úrovni starostlivosti. Vďaka takejto kvalite spracovania je nábytok Tirano nielen funkčný, ale aj mimoriadne odolný, čo umožňuje jeho dedenie z generácie na generáciu. Každý kus z tejto kolekcie je dôkazom toho, že nábytok môže byť krásny a zároveň trvanlivý a predstavuje investíciu, ktorá časom nestráca svoju hodnotu, ale naopak, stáva sa ešte cennejšou.

Nábytok Tirano - kreatívne riešenia pre každý interiér

Séria Tirano je starostlivo navrhnutou kombináciou užitočnosti a estetiky, čo sa odráža v širokej ponuke kusov. Závesná skrinka, ktorá sa vyznačuje vizuálnou ľahkosťou, je dokonalým dekoračným kúskom do obývačky alebo jedálne a poskytuje priestor na vystavenie vašich obľúbených ozdôb. Stojaca vitrína, naopak, ponúka viac priestoru a je ideálna na väčšie predmety, čím dodáva miestnosti charakter. Nástenná TV komoda predstavuje modernosť v dizajne obytného priestoru, pričom kladie dôraz na minimalizmus a optimálne využitie priestoru. Uzamykateľná komoda s policami je na druhej strane univerzálnym riešením, ktoré sa hodí do rôznych typov miestností, od obývačky až po kanceláriu, a spája diskrétnosť s elegantným dizajnom. Kolekcia Tirano sa vyznačuje dokonalým spracovaním a funkčnosťou, vďaka čomu ľahko splní požiadavky moderných interiérov.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium