Drevenákrajina.sk

Biele drevené nočné stolíky z borovice

Drevené nočné stolíky sú takmer nevyhnutnou súčasťou každej spálne, preto v tejto kategórii nájdete celý rad bielych drevených nočných stolíkov. V našom internetovom obchode nájdete široký výber drevených nočných stolíkov, ktoré krásne zapadnú do väčšiny interiérov. Nočný stolík z borovicového dreva je ideálnym miestom na odkladanie nevyhnutných vecí a umiestnenie lampy, s týmto praktickým kusom nábytku bude Vaša spálňa dokonale zariadená.

Vďaka našej širokej ponuke si môžete ľahko vybrať drevený nočný stolík prispôsobený Vašim individuálnym potrebám a očakávaniam. Fanúšikom vintage štýlu odporúčame biele nočné stolíky, zatiaľ čo moderné modely určite oslovia priaznivcov súčasnej módy. Pozývame Vás, aby ste si prezreli celú našu ponuku nočných stolíkov online, zaručujeme Vám, že si nájdete ten svoj.

Nočné stolíky

Nočný stolík, borovica, farba biela - dub, séria Marone Nočný stolík, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 185,00 €
Skontrolujte viac
Nočný stolík, borovica, farba biela, séria Rosa Bianca Nočný stolík, borovica, farba biela, séria Rosa Bianca
Dodávateľ: Rosa Bianca
Jednotková cena: 192,50 € 275,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • zľava
  • Novinka
Nočný stolík, borovica, farba biela, séria Toskania Nočný stolík, borovica, farba biela, séria Toskania
Dodávateľ: Toskania
Jednotková cena: 155,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Nočný stolík, dub, farba prírodný dub, séria Lago Nočný stolík, dub, farba prírodný dub, séria Lago
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 199,00 €
ks.
Skontrolujte viac
  • Novinka

Nočné stolíky z masívneho dreva

Vyrábame nábytok z prírodnej a bielej borovice zo starostlivo vybraného dreva. Každý deň vyrábame nábytok najvyššej kvality, naše nočné stolíky oceníte pre ich solídne spracovanie a dokonalé detaily:

  • frézované predné a horné časti,
  • kovové a drevené rukoväte.

Nočné stolíky z masívneho dreva dostupné v internetovom obchode sú veľmi odolné a vyzerajú veľmi atraktívne aj po mnohých rokoch. Keďže drevo je ľahko recyklovateľný organický materiál, naše nočné stolíky sú skvelou voľbou pre uvedomelých spotrebiteľov. Ako skúsenému výrobcovi dreveného nábytku nám záleží na funkčnosti našich výrobkov, preto sú naše dizajnové nočné stolíky vybavené priestrannými zásuvkami a vybrané modely majú systém tichého zatvárania. Štýlové biele a prírodné nočné stolíky sú tiež veľmi ľahké, môžete ich ľahko preniesť do inej miestnosti.

Štýlové a dizajnové nočné stolíky

Nočné stolíky z borovicového dreva, ktoré ponúka náš internetový obchod, sú krásnym nábytkom v dvoch univerzálnych farbách:

  • biela,
  • hnedá.

Biele lakované drevené nočné stolíky sú skvelou voľbou do modernej spálne, zatiaľ čo hnedý nočný stolík vyzerá skvele v rustikálnom interiéri. Prírodné borovicové drevo dodáva našim nočným stolíkom jedinečný charakter bez ohľadu na farbu.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium