Drevenákrajina.sk

Zrkadlá do jedálne

Zrkadlo do jedálne je skvelý nápad, ak chcete opticky zväčšiť a zjemniť priestor. Zrkadlá už dlho plnia nielen funkciu kontroly a kontroly vzhľadu, ale často sa stávajú aj ďalším dekoratívnym prvkom. Zrkadlo do jedálne môže zároveň upútať svojím jednoduchým tvarom, napríklad klasickým obdĺžnikovým tvarom a bielym rámom. Ako výrobca dreveného nábytku ponúkame zrkadlá do jedálne, ktoré môžu stáť alebo visieť v horizontálnej aj vertikálnej orientácii.

Zrkadlá do jedálne

 • Novinka
Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm Zrkadlo, borovica, farba biela - dub, séria Marone, rozmer 109 x 80 cm
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 159,20 € 199,00 €
Skontrolujte viac
 • zľava
Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm Zrkadlo, dub, farba prírodný dub, séria Lago, rozmer 117 x 79 cm
Dodávateľ: Lago
Jednotková cena: 124,00 €
Skontrolujte viac
 • Novinka
Závesné zrkadlo bielo/tabakove Marone Elite Závesné zrkadlo bielo/tabakove Marone Elite
Dodávateľ: Marone Elite
Jednotková cena: 157,25 €
Skontrolujte viac
Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala Zrkadlo v drevenom ráme z dubu Marsala
Dodávateľ: Marsala
Jednotková cena: 235,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Zrkadlo v dubovom ráme Altino Zrkadlo v dubovom ráme Altino
Dodávateľ: Altino
Jednotková cena: 240,00 €
ks.
Skontrolujte viac
 • Novinka

Estetické zrkadlo do jedálne

Výhodou nášho nábytku je ekologická výroba a solídne spracovanie. Všetky jedálenské zrkadlá majú rám vyrobený z pravého masívneho dreva, ktoré sa vyznačuje odolnosťou a navodzuje príjemnú atmosféru priamo z prírody. Rám zrkadla je natretý bielou farbou vysokej kvality, takže dokonale zapadá do:

 • Škandinávskeho,
 • Provensálskeho,
 • Rustikálneho,
 • Očarujúceho,
 • Eklektického,
 • Priemyselného interiéru.

Charakter zrkadla v jedálni určuje ostatné usporiadanie miestnosti. Biely nábytok sa dá ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi, vďaka čomu si získava čoraz viac priaznivcov. Biele zrkadlo v jedálni sa tiež spája s čistotou a upokojuje emócie. Prezeranie v tomto ráme je vždy príjemné a diskrétne.

Zrkadlá do jedálne jak je jednoduché ho kúpiť online

Náš internetový obchod so zrkadlami a iným dreveným nábytkom zaručuje bezpečné a efektívne spracovanie objednávok. Ak sa rozhodnete objednať online, nákup potrebných položiek vrátane zrkadiel do jedálne je veľmi pohodlný. Preto vás pozývame na prehliadku našich kolekcií nábytku a na výhodný nákup.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium