Drevenákrajina.sk

Príborníky z masívneho dreva do jedálne

Páči sa Vám kombinácia tradície a novosti? Zakladáte si na kvalitnom a reprezentatívnom nábytku? Ak áno, príborník z masívneho dreva do jedálne by už nemal zostať v našom sklade. Toto je nábytok vytvorený pre Vašu jedáleň, v ktorej dosiahnete všetko, na čom najviac záleží: dlhotrvajúcu kvalitu, klasickú estetiku a uvoľňujúcu harmóniu interiéru. Biely drevený nábytok je ponukou pre všetkých, ktorým záleží na pôsobivom usporiadaní jedálne a zároveň na jej funkčnosti. V takto zariadenej miestnosti si vychutnáte každé jedlo a Vaši hostia sa budú radi vracať.

Príborníky do jedálne

Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 585,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba grafit - dub, séria Marone Vitrína 1.3 sklo, borovica, farba grafit - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 585,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína 2.1 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína 2.1 sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 545,00 €
ks.
Skontrolujte viac
Vitrína úzká sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone Vitrína úzká sklo, borovica, farba biela - dub, séria Marone
Dodávateľ: Marone
Jednotková cena: 599,00 €
ks.
Skontrolujte viac

Drevený príborník do jedálne - elegantný a priestranný

Biele príborníky do jedálne vytvárajú vizuálne teplo, čistotu a poriadok. Ak sú vyrobené z pravého dreva, miestnosť je útulnejšia. Všimnite si, že biely nábytok je univerzálny, hodí sa k iným farbám a textúram. Ak máte trojdverovú komodu z nášho obchodu, jednoducho si objednajte nadstavec a nábytok zostavte. Originálny drevený príborník do jedálne si môžete vytvoriť v jednej z troch farebných variantov: 100% biely, biely s dubovými prvkami a biely s orechovými prvkami. Ako predajca dreveného nábytku zabezpečujeme, aby bol Váš nábytok vyrobený s ohľadom na životné prostredie.

Drevené príborníky a kredence do jedálne ako univerzálny kus nábytku

Príborník, kredenc alebo komoda. Nech už tento kus nábytku nazývate akokoľvek, určite sa spoločne zhodneme na tom, že je to nepostrádateľný a mimoriadne praktický úložný priestor, ktorý môžete v kuchyni využívať.

Vyberte si z našej ponuky jedálenských príborníkov z masívneho borovicového alebo dubového dreva. Sklenený, prírodný alebo biely príborník? V našej ponuke si určite vyberiete.

Drevené príborníky do jedálne a starostlivosť o ne

Príborníky do jedálne sa ľahko čistia, stačí utrieť prach suchou handričkou. Nábytok si tak zachová svoju vysokú kvalitu po mnoho rokov. Pri zariaďovaní jedálne dbajte na to, aby ste príborník alebo kredenc umiestnili do časti miestnosti, kde nie je vystavený nadmernému slnečnému žiareniu alebo teplu z radiátorov.

nahor
Sklep jest w trybie podglądu
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper Premium